Reklama

Barwy szczęścia. Darek nie chce już żyć w kłamstwie

Wtorek, 10 maja 2016 (09:35)

Darek zamierza postawić wszystko na jedną kartę i przyznać się do swojej orientacji seksualnej.

Po przemyśleniach Darek dochodzi do wniosku, że już czas skończyć z udawaniem. Zrywa swój układ z Romą i postanawia ogłosić oficjalnie, że jest gejem. Władek martwi się o to, jak całe wydarzenie wpłynie na karierę przyjaciela.

Kilka dni po wypadku Marek znajduje walizki Marii. Widząc rzeczy zmarłej żony, kompletnie się załamuje – wychodzi w piżamie na ulicę i błąka się po okolicy. Krystyna z Niną rozpoczynają nerwowe poszukiwania.

W tym czasie Wojtek deklaruje, że wraca do Finlandii. W czasie spotkania Klemens informuje zaskoczonych Natalię i Oliwiera, że dowiedział się od Magdy o wyjeździe do SPA. I postanowił wybrać się z nimi – załatwił sobie już nawet dostawkę...

Natomiast Marek nadal jest w bardzo złym stanie psychicznym. Rodzina odradza mu więc uczestnictwo w pogrzebie Marii.

Artur dostaje wezwanie do prokuratury w sprawie Eastwave Invest. Uspokaja zdenerwowaną Martę, że nie muszą się o nic martwić. Jego interesy z Wadimem i Władimirem były całkowicie legalne. Tymczasem Piotr i Janiszewski ustalają wspólną strategię zeznań oraz to, na kogo mogą zwalić winę.

Chcąc zamknąć pewien rozdział w swoim życiu, Waleria prosi Stefana, by pojechali na Podlasie w odwiedziny do Małkowskich. W czasie wizyty pyta Leona, dlaczego nie poinformował policji, że przygarnął kobietę, która straciła pamięć. Przy okazji chce również wyjaśnić, czy między nimi do niczego nie doszło.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama