Reklama

Barwy szczęścia. Grażyna odwołuje ślub, Darek traci miejsce w drużynie

Piątek, 13 maja 2016 (13:35)

Grażyna w ostatniej chwili odwołuje ślub. Tymczasem Darek po ujawnieniu swojej orientacji seksualnej traci miejsce w drużynie.

Trwają ostatnie przygotowania do ślubu Grażyny i Borysa. Wasilewska jest szczęśliwa i podekscytowana, natomiast Grzelak przygnębiony.

Basia, widząc skwaszoną minę mężczyzny, radzi mu, by szczerze porozmawiał z narzeczoną, nawet jeśli konsekwencją miałoby być odwołanie ślubu.

Po wieczorze kawalerskim Grzelak budzi się w domu Wiśniewskiego. A Grażyna, zdenerwowana całonocną nieobecnością narzeczonego, staje przed problemem – świadek odwołał przyjazd. Gdy już wydaje się, że sytuacja zostaje opanowana, ślub... zostaje przerwany.

Darek ma już dosyć życia w kłamstwie i dlatego decyduje się przyznać publicznie do swojej orientacji. Mówi Władkowi, że zrobi to dziś, jednak pod warunkiem, że jego drużyna wygra mecz. Po sukcesie Powiśla Cieślak i Tomala w napięciu oczekują na studio pomeczowe.

Okazuje się, że rezygnacja z posady w Katowicach wyszła Łukaszowi na dobre. Sadowski dostaje nowy program, a za dotychczasową pracę zostaje uhonorowany nagrodą. Kasia jest wzruszona, gdy ukochany publicznie dziękuje jej za wyrozumiałość.

Wściekły Władek postanawia ogłosić publicznie, że coming out spowodował, iż Darek został odsunięty od drużyny. Łukasz idzie z kamerą do klubu Janickiego. Trener i dyrektor twierdzą, że Darek uległ poważnej kontuzji.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama