Reklama

Barwy szczęścia. Honorata nie dopuszcza do ślubu

Czwartek, 12 lutego 2015 (12:42)

Honorata nie dopuszcza do ślubu Sary z Danielem. Marek prosi Marię, by wrócili z rodziną do Finlandii. Iwona chce się rozwieść.

Marta wciąż nie może znaleźć pracy. Piotr wyznaje Walawskiej, że już nie kocha Igi! Kostek oznajmia Edycie, że przyjął już propozycję brata, by prowadzić z nim sklep z winami. Teresa i Fryderyk rezerwują na lato pokój w ośrodku Eweliny.

Iwona informuje Marię, że przyleciała do Polski na rozprawę rozwodową z Alkiem. Kasia dostaje od Łukasza ogromny bukiet kwiatów. Wieczorem Ksawery mówi do Sadowskiego: „tata”! Zbyszko z niesmakiem patrzy na Maćka, który przytula się do Władka.

Marek zwierza się Marii, że w każdej chwili mogą wrócić do Finlandii, ponieważ praca na niego czeka. Szatkowska obiecuje Marcie, że przejrzy jej pomysły programów telewizyjnych. Iga oznajmia Walawskiej, że Piotr wyprowadził się z domu!

W dniu ślubu Sary i Daniela przed ich domem kręci się tajemnicza kobieta. Gdy młoda para próbuje wejść do samochodu, nieznajoma się na nich rzuca. Daniel rozpoznaje Honoratę. Prosi byłą żonę o spokój.

Następnego dnia Sara oznajmia Danielowi, że nie będzie już więcej próbowała wyjść za mąż. Zapłakana Iga nie rozumie, jak Piotr mógł ją odrzucić, gdy w końcu udało jej się zajść w ciążę.

Błaga Martę, żeby z nim porozmawiała. Krystyna ma pretensje do Marii, że próbuje nakłonić Marka do rezygnacji z pracy. Staś i Wojtek chcą namówić rodziców na wyjazd z Polski.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama