Reklama

Barwy szczęścia. Judyta dowiaduje się o ciąży Agnieszki

Środa, 25 listopada 2015 (14:32)

Matka Agnieszki domyśla się, że dziewczyna jest w ciąży. Tymczasem między Klarą a Hubertem dochodzi do scysji.

W czasie zakupów z matką Agnieszka czuje się fatalnie. Jednak ze wszystkich sił stara się ukryć przed Judytą, że jest w ciąży.

W tym samym czasie do Zenka, który wrócił już ze szpitala, przychodzi Ernest z ojcem. Chłopak przeprasza Grzelaka za potrącenie i ucieczkę z miejsca wypadku. Chowański natomiast proponuje mężczyźnie odszkodowanie, jeśli ten zrezygnuje z procesu cywilnego.

Obserwując uważnie córkę, Judyta w końcu domyśla się, że dziewczyna jest w ciąży. Agnieszka tym razem nie zaprzecza.

Tymczasem Kornelia mówi Bartkowi, że kolekcja przygotowana przez Walczak jest ciekawa, ale zainwestowanie w nią pieniędzy byłoby za dużym ryzykiem.

Wielkimi krokami zbliża się ślub Sabiny i Andrzeja. Choć przymiarka sukni ślubnej przebiega w radosnej atmosferze, chwilę później kobieta traci dobry humor. A wszystko dlatego, że okazuje się, iż po południu ma odebrać wyniki badań Mai.

Tymczasem Marta, która wreszcie zakończyła terapię i wróciła do domu, promienieje. Ewa i Artur też nie mogą nacieszyć się jej obecnością. Tylko Piotr nie potrafi powstrzymać się od zjadliwych komentarzy na temat nałogu byłej żony.

Klara robi niespodziankę Hubertowi i przyjeżdża do Kołobrzegu. Jednak szybko się okazuje, że ukochany jest bardzo zajęty, a menedżerka zespołu, Patrycja, zaczyna opowiadać o kolejnych planach koncertowych.

Między małżonkami szybko dochodzi do ostrej scysji. W tym samym czasie Marta spotyka się z Kasią w Fitness Klubie. Górka opowiada przyjaciółce o rozstaniu z Łukaszem i podejrzeniach dotyczących jego romansu.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama