Reklama

Barwy szczęścia. Kolejna adoratorka Jerzego

Czwartek, 20 listopada 2014 (13:38)

Klemens traci panowanie nad sobą. Bartek nie potrafi odnaleźć się po wyjeździe Marleny. Jerzy ma kolejną adoratorkę.

Bartek dowiaduje się od Kasi, że Marlena świetnie bawi się na Majorce. Natalia, Irek i Klemens czekają na trudny egzamin u Mierzejewskiego. Maciek przygotowuje się do wyprowadzki od Władka. Kajtek prosi ojca, by nie odbierał go ze szkoły.

Klemens skarży się Natalii, że Irek uważa go za potwora, który wykorzystuje Lilkę. Chce, żeby trzymali się od niego z daleka. Marek wybiera się z Witkiem na basen. Krystyna jest oburzona, że Maria ogranicza mu czas spędzony z chłopakiem. Witek chce, żeby ojciec z nim zamieszkał. Tomala i Sabina wyznają sobie miłość.

Ada zauważa, że Adam wyraźnie jest zakochany w Klarze. Pako namawia Huberta, by zagrali na weselu jego znajomego. Irek uważa, ze Klemens trzyma Lili pod kluczem i zmusza do opieki nad ciotką. Wieczorem Irek przywozi zapłakaną Lilianę do domu i mówi Natalii, że zostanie u nich na noc...

Do Lili dzwoni Klemens. Straszy żonę, że pożałuje tego, co wczoraj zrobiła. Potem rzuca się na Natalię, która go odwiedziła! Krzyczy, że doniesie do urzędu, że wziął z Lilianą fikcyjny ślub. Grażyna flirtuje z Jerzym. Natomiast Marcin proponuje Bartkowi, by poszli razem do kasyna.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama