Reklama

Barwy szczęścia. Na nowej drodze życia

Czwartek, 14 stycznia 2016 (13:33)

Walawska i Chowański staną na ślubnym kobiercu. Czy jednak Marta przestanie się bać, że jej problem zniszczy małżeństwo?

Taki ślub to marzenie! W dodatku Marta (Katarzyna Zielińska) wreszcie powiedziała „tak”. Teraz propozycja wyszła od Artura (Jacek Rozenek): – Zwolniło się miejsce w USC, możemy rezerwować termin. Czy mogła się wahać? Nie, nie tym razem! O dacie niezwłocznie poinformowała Kaśkę (Katarzyna Glinka).

– Ja na takie szczęście nie zasługuję! – mówiła, bojąc się, czy alkoholizm nie popsuje małżeństwa. Dobrze, że Kaśka rozwiała wątpliwości, a przygotowania ruszyły pełną parą. Limuzyna, lista gości, tort weselny, no i Łukasz (Michał Rolnicki) jako fotograf – prawie wszystkim zajął się pan młody, Walawska miała tylko skompletować menu. Udało się, nawet obawy o alkohol poszły w niepamięć: – W końcu toast można wznieść szampanem bez procentów! – przyznał Artur.

Sukienka dla panny młodej

W dniu, na który czekali, prawie wszystko pójdzie jak z płatka. Niestety, Ernest (Krystian Kukułka) zaskoczy ojca: – Mika nie przyleci. Cóż, córka łudziła się, że tata wróci do byłej żony (Dorota Naruszewicz). Tymczasem Marta pójdzie do Kaśki, która pomoże jej wybrać sukienkę.

Ślub w parku

Czas zaczynać. Zakochani podjadą limuzyną pod park. Tak, mężczyzna przygotował dla wybranki serca niespodziankę: ślub w plenerze. Nic dziwnego, że atmosfera udzieli się innym, w tym Łukaszowi: – Będziemy następni – szepnie do Kasi. Państwo młodzi wzniosą toast, a Artur wręczy Marcie bilety.

Poja dą w podróż poślubną. Dokąd? Zdradzimy tylko, że bę dzie to jeden z naj bardziej romantycznych zakątków w Europie.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama