Reklama

Barwy szczęścia. Nieuczciwy właściciel kamienicy

Piątek, 25 września 2015 (10:31)

Kajtek jest prześladowany w szkole, natomiast wspierana przez Mirka Amelia robi rewolucję w kamienicy, w której kiedyś mieszkała.

Władek zauważa, że Kajtek jest cały w siniakach i zadrapaniach. Chłopiec tłumaczy, że kontuzje odniósł w czasie gry w piłkę ręczną.

Cieślak o całej sytuacji informuje Sabinę. Kobieta chce natychmiast jechać do szkoły. Tymczasem Amelia i Mirek angażują się w obronę eksmitowanej lokatorki.

Kukliński, pełnomocnik właściciela kamienicy, próbuje wraz z ochroniarzami wejść do mieszkania Bielskiej, w którym zabarykadowali się Sylwia, Amelia i Mirek. Nie udaje im się to, a wezwana policja odmawia interwencji. Rano wszyscy namówieni przez Mirka lokatorzy przeciwstawiają się działaniom Kuklińskiego.

Anna i Matylda zastanawiają się, jak przeciwdziałać agresji w szkole. Marczakowa w czasie lekcji wychowawczej podejmuje ten trudny temat. Dzięki delikatnej manipulacji nauczycielka dowiaduje się od Daniela, że najfajniejszy w szkole jest Arek, bo nikt mu nie podskoczy.

Agnieszka przez całą noc przygotowuje projekt dla Kornelii. Judyta ogląda rano szkice córki i zachwyca się nimi. Walczak jest bardzo przejęta i pewnie dlatego, wybiegając z domu, myli teczki.

Dopiero przed willą Kornelii orientuje się, że popełniła pomyłkę. Na szczęście w ostatniej chwili Judyta dowozi jej projekty.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama