Reklama

Barwy szczęścia - odc. 886-890

Poniedziałek, 4 marca 2013 (08:39)

Kim jest Dimitr, z którym spotyka się Oksana? Waleria chce kupić Bartkowi kawalerkę.

Zdjęcie

Sara i Daniel coś do siebie czują. Dziewczyna wciąż nie ma pewności, czy jest gotowa na nowy związek. /Mat. Prasowe
Sara i Daniel coś do siebie czują. Dziewczyna wciąż nie ma pewności, czy jest gotowa na nowy związek.
/Mat. Prasowe

Bartek wyprowadza się od Sary. Jest bez grosza przy duszy. Czy Daniel skorzysta z tej okazji? Oksana mówi Ludmile, że zrobiła coś, przez co może stracić Stefana... .

Maria przyłapuje Krystynę na kłamstwie. Przeprasza Marka, że wcześniej mu nie wierzyła... Oksana ponownie spotyka się z Dimitrem. Tym razem pozwala sobie na namiętny pocałunek!

Władek jest kuszony lukratywną ofertą pracy w firmie „Biomer”, w której mógłby kontynuować swoje badania naukowe. Maciek jednak uważa, że coś jest nie tak i musi być w tym jakiś haczyk.

Oksana, w tajemnicy przed mężem, spotyka się z Dimitrem. Anna dowiaduje się, że Przemek i Malwina chcą wziąć kredyt na rozbudowę siedliska. Robert nie ufa Urszuli..

Zdjęcie

Kasia i Stefan nie mają teraz dobrej passy w życiu. /Mat. Prasowe
Kasia i Stefan nie mają teraz dobrej passy w życiu.
/Mat. Prasowe

Kasia odkrywa, że Anita rozpoczęła pracę w konkurencyjnym fitness klubie. Kordian i Sabina zajmują trzecie miejsce w konkursie. Zwoleńscy i Marczakowie cieszą się, że Julka jest w ciąży.

Tomek odwiedza Magdę w pracy i urządza jej awanturę. Waleria zaskakuje Bartka wiadomością, że postanowiła kupić mu kawalerkę. Oksana postanawia wreszcie wyjawić Stefanowi swój sekret. Niestety, Dimitr ją w tym ubiega...

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama