Reklama

Barwy szczęścia: Olgierd grozi, że zniszczy Huberta

Wtorek, 15 kwietnia 2014 (10:30)

Magda ma nową pracę. Waleria przyjmuje propozycję Jacka. Marek, Nina, Maria i Witek spotykają się z psychologiem.

Marek skarży się Marii, że Nina chce mu odebrać Witka. Postanowiła, że razem wrócą na stałe do Austrii. Hubert próbuje uspokoić Klarę. Uważa, że Olgierdowi nie należą się alimenty, ponieważ ma teraz bogatą żonę. Magda pojawia się w instytucie. Na miejscu słyszy, że Antoine wcale nie chciał, by tu pracowała...

Sara odwiedza Klarę

Magda prosi Annę, by zatrudniła ją w szkolnej bibliotece. Ewa pyta Martę, kiedy zobaczy się z ciocią i małym Miłoszkiem. Sara odwiedza Klarę i mówi jej, że mogą otworzyć klubik w domu Basi.

Justyna tłumaczy się Sarze

Marek informuje Marię, że Nina zgodziła się na spotkanie z psychologiem. Nie wie jednak, co powiedzieć synowi podczas tego spotkania, by go do siebie przekonać. Ninę odwiedza Krystyna. Pyta o Witka i o to, czy wie, że ma kochającą babcię. Waleria spotyka się z Jackiem Skąpskim, który proponuje jej pracę. Justyna tłumaczy się Sarze z nocy z Danielem.

Seweryn wpada w oko Magdzie

Magda poznaje Seweryna, który wpada jej w oko. Marek pomaga Marii w przygotowaniach na powrót Teresy. Waleria ostatecznie przyjmuje propozycję Jacka.

Olgierd grozi córce zemstą

Bogdan wręcza Magdzie prezent – odrestaurowany stary rower. Rozprawa w sądzie kończy się sukcesem Klary. Wściekły Olgierd grozi córce zemstą! Tymczasem Dąbrowski rozgląda się za mieszkaniem do wynajęcia. Prosi Martę o pomoc...

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama