Reklama

Barwy szczęścia. Podwójne zaręczyny

Poniedziałek, 30 maja 2016 (13:35)

Aż dwie bohaterki „Barw szczęścia” – Amelia i Iwona – zostaną wkrótce poproszone o rękę...

Hubert (Marek Molak) będzie w szoku, gdy Iwona (Iza Zwierzyńska) zacznie się pakować, by znów zamieszkać ze Świderskim (Sambor Czarnota). – Chcę dać mu szansę – oznajmi bratu, który nie będzie mógł uwierzyć w to, co zobaczy i usłyszy. Zresztą cała rodzina Pyrki uzna, że dziewczyna popełnia błąd. Świderskiemu uda się ją jednak przekonać, że będzie u niego całkowicie bezpieczna. Tym bardziej że wciąż dręczą ją głuche telefony. A w szpitalu Świderski niespodziewanie oświadczy się Iwonie, wręczając piękny pierścionek.

Amelia chce odejść

Tymczasem Amelia (Stanisława Celińska) uzna, że jest do niczego i nie zasługuje na tak fantastycznego mężczyznę, jakim jest Tomasz (Kazimierz Mazur). Postanowi odejść od niego dla jego dobra. Na szczęście Wiśniewski zdąży wrócić do domu, zanim Amelia się wyprowadzi i powstrzyma ją od tego kroku. Jak? Zaproponuje jej ślub!

A Bożena (Marieta Żukowska) zgodzi się, by Amelia została jej macochą. Potem starsza pani przyniesie z piwnicy pamiątki i zacznie przeglądać zeszyty syna (Lesław Żurek). Opowie, jaką była surową matką. Wiśniewski podsumuje, że dzięki jej wymaganiom dzieci wyszły na ludzi. Później Stański przyjedzie do Amelii i przy Tomaszu oznajmi, że mają się z Rozalią dobrze i że... nie chcą kontaktów z matką.

Drogi lot do Tajlandii

Cena biletów na lot do Tajlandii zwali Koszykową (Ewa Ziętek) z nóg. Poprosi Stefana (Krzysztof Kiersznowski) o pożyczkę. Postanowi lecieć do Tajlandii z prawnikiem, który na miejscu zajmie się sprawą przebywającego w areszcie Bartka (Bartosz Gelner).

Kaśka (Katarzyna Glinka), wbrew Łukaszowi (Michał Rolnicki), powie Walerii, że poleci zamiast niej. Górka zmartwi się, że to wszystko nie będzie takie proste, a może się skończyć dodatkowym aresztowaniem za łapownictwo.

Modest to oszust

Bogdan (Kazimierz Wysota) wpadnie do salonu Modesta (Andrzej Niemirski) i zażąda, by trzymał się z dala od Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska). Gdy pojawi się tam także Zwoleńska, dojdzie do kłótni. Ona poprosi, by ją spłacił, on ostrzeże ją przed oszustem. Wróż krzyknie, że nie życzy sobie oczerniania, a Bogdan rzuci się na niego z pięściami... Wtedy Małgorzata postanowi, że pieniądze od byłego męża przeznaczy na wejście w spółkę z Modestem.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama