Reklama

Barwy szczęścia. Przyjaźń Uli i Stefana zaczyna przeradzać się w coś więcej

Środa, 21 października 2015 (10:32)

Urszula coraz więcej czasu spędza ze Stefanem, co trochę niepokoi Bartka. Chłopak nie może zrozumieć, jakie kobieta ma naprawdę intencje.

Zenek razem z Basią wybierają się na rozprawę o zmianie postanowienia dotyczącego nabycia spadku. Kobieta jest mocno zdenerwowana, a jej niepokój pogłębia widok zadowolonego Borysa, który wita się z uśmiechniętym adwokatem. Szybko jednak okazuje się, że sąd oddala wniosek bratanka Grzelaka.

Pomoc dla Stefana

Do Stefana przychodzi Urszula i proponuje pomoc przy pracach w ogrodzie. Niedługo później w domu Górki dość niespodziewanie pojawiają się Kasia i Bartek. Chłopak uważnie obserwuje kobietę, natomiast córka Stefana jest nią oczarowana.

W czasie rozmowy Urszula opowiada, co słychać u córki i jej narzeczonego. Okazuje się, że Julita znalazła pracę w kawiarni, a Radek „zaczepił się” na budowie.

Łukasz jest zaniepokojony wynikami badań Ksawerego – okazuje się, że chłopiec ma za mało czerwonych krwinek. Sadowski zastanawia się, czy nie powinien od razu zawieść synka do szpitala. W tym samym czasie dzwoni Dominika, ale dziennikarz odrzuca połączenie. Jednak Kasia przekonuje go, że powinien skontaktować się ze swoją byłą partnerką.

Karłowiczowi, właścicielowi kamienicy, coraz bardziej przeszkadzają działania Amelii. Na jego zlecenie Kukliński zaczyna negocjacje z kobietą – stara się ją przekonać do wzięcia łapówki.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama