Reklama

Barwy szczęścia: Sara nie chce wybaczyć Danielowi

Czwartek, 3 kwietnia 2014 (09:37)

Róża ma pretensje do Władka. Antonia podejrzewa, że Iwonka jest w ciąży! Zenek uważa, że Daniel uwiódł Justynę.

Sara nie chce wybaczyć Danielowi zdrady. Uważa, że ich związek nie ma sensu! Władek i Maciek wspominają czasy, gdy się poznali. W dniu wyjazdu do Bangladeszu Iwonka źle się czuje. Antonia podejrzewa ciążę...

Magda chce pracować w Instytucie

Magda zamierza rozpocząć pracę w Instytucie Zdrowia, mimo iż ten pomysł nie podoba się Małgorzacie. Zenek postanawia porozmawiać z Justyną o jej romansie z Danielem. Marta kłóci się z Arturem.

Marek zachwycony Witkiem

Marek jest zachwycony Witkiem. Chciałby widywać się z nim nawet codziennie. Irek odwiedza Lilianę w pracy. Prosi dziewczynę, by jeszcze raz się zastanowiła, czy powinna wychodzić za mąż za Klemensa.

Daniel uwiódł Justynę

Zenek jest przekonany, że Daniel świadomie uwiódł Justynę, by zniszczyć jej małżeństwo. Uważa też, że mężczyzna nie nadaje się na ojca i męża. Marek nie jedzie z Marią do Struzików. Ma dużo pracy. Wieczorem nieoczekiwanie odwiedza go Nina, która ma dla niego ważne informacje... Władek mówi rodzicom o rozstaniu z Maćkiem. Róża zarzuca synowi, że daje Kajtkowi zły przykład.

Witek nie wraca na noc

Witek nie wraca na noc do domu. Zaniepokojeni Nina i Marek zgłaszają na policji jego zaginięcie.

Daniel nie potrafi przekonać Sary, by dała mu jeszcze jedną szansę. Iga wypisuje się ze szpitala na własne żądanie. Piotr radzi się Marty, jak ma rozmawiać z żoną, by powtórnie nie targnęła się na swoje życie.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama