Reklama

Barwy szczęścia. Ślub Sabiny i Andrzeja

Wtorek, 8 grudnia 2015 (09:33)

Sabina i Andrzej wreszcie stają na ślubnym kobiercu i... dostają pod opiekę Maję. W domu Grzelaków wielka radość – do Polski wreszcie wrócił Adam!

Mimo sporych obaw Sabiny, jej ślub z Andrzejem przebiega bez większych zakłóceń. Aż do momentu, w którym Tomala odbiera telefon i oznajmia, że musi natychmiast pojechać do pracy.

Kobieta jest wściekła, ale gdy jej mąż wraca z Mają na rękach, nie potrafi ukryć łez radości. Natomiast Stefan próbuje Kasi wyperswadować wyjazd do Zakrzewia i tłumaczy córce, że powinna zrozumieć racje Łukasza.

Po przeanalizowaniu dowodów Nina oskarża Jacka o wyciek danych. Natomiast Zenek, po dłuższym zastanowieniu, postanawia przyjąć zadośćuczynienie proponowane przez Chowańskiego. Borys nie zgadza się z decyzją wuja. Uważa, że to za mała kara dla Ernesta. W domu Grzelaków zjawia się Adam.

Powrót Adama sprawił, że Basia, Sara i John są szczęśliwi. Na spacerze chłopak wyznaje Brown, że przyleciał do Polski po to, by ułożyć sobie na nowo z nią życie i być wreszcie ojcem dla Jasia. Tymczasem Rosjanie zaczynają swoje rządy w wydawnictwie. Pierwsza decyzja dotyczy zwolnienia zarządu.

Basia martwi się, że syn nie mówi jej o wszystkim i w każdej chwili może znów wyjechać bez słowa wyjaśnienia. Natomiast Jakubik dowiaduje się, że w Polsce jest jego była dziewczyna – Agnieszka. W tym czasie Piotr oskarża Artura, że skontaktował go z Rosjanami, by mu zaszkodzić.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama