Reklama

Barwy szczęścia. Ślubowanie miłości

Czwartek, 14 stycznia 2016 (13:33)

Marta i Artur wreszcie stają na ślubnym kobiercu. Tymczasem Grażyna zagięła parol na Borysa.

Przygnębieni Bartek i Stefan nie mogą zrozumieć, dlaczego Waleria ich nie rozpoznaje. Dochodzą do wniosku, że jedynie poważna choroba mogła spowodować taką amnezję.

Za namową Kornelii konsultują się z psychiatrą, a po rozmowie ze specjalistą zaczynają rozważać złożenie wniosku o ubezwłasnowolnienie Koszykowej.

Natomiast Malwina kupuje Waldemarowi z okazji urodzin bardzo drogi prezent. To sprawia, iż ich relacje wychodzą poza takie, które zwykle łączą szefa i sekretarkę.

Tymczasem Hubert jest przygnębiony – na forum internetowym jego fani w dość obraźliwy sposób uświadomili mu, że najwyraźniej przestał o siebie dbać i wyraźnie przytył. Muzyk postanawia coś z tym zrobić.

Do Górki przyjeżdża Małkowski

Mężczyźni wspólnie zastanawiają się, co powinni zrobić w sprawie Walerii. Początkowo rzeczowa i spokojna rozmowa wkrótce przeradza się w sprzeczkę.

Niedługo potem Stefana niespodziewanie odwiedza Urszula. Natomiast Grażyna na różne sposoby sposoby szuka kontaktu z Borysem, który najwyraźniej wpadł jej w oko. Pod pretekstem kolejnej usterki, która wymaga szybkiej interwencji fachowca, kobieta „zwabia” Grzelaka do domu.

Wziąwszy sobie do serca niepochlebne opinie fanów zespołu, Hubert zaczyna regularnie biegać. Szybko okazuje się, że rzeczywiście Pyrka ostatnio się zaniedbał i zrzucenie zbędnych kilogramów wcale nie będzie prostą sprawą.

Tymczasem Jacek rozpoczyna trudne negocjacje z prawnikiem Ozonu, który za wyciek danych z ECS żąda wielomilionowego odszkodowania. Nina, widząc zaangażowanie swojego męża, jeszcze raz przeprasza, że zwątpiła w jego uczciwość. W tym samym czasie Anna jest świadkiem ostrej kłótni Malwiny z Przemkiem.

Uroczystość zaślubin

W dniu ślubu okazuje się, że Artur przygotował dla Marty niespodziankę – przysięgę złożą w pięknym parku, a nie w urzędzie USC.

Walawska jest zestresowana na widok szampana, ale ukochany szybko jej wyjaśnia, że oni wzniosą toast bezalkoholowym napojem. Podniosła atmosfera najwyraźniej udziela się Łukaszowi, który szeptem informuje Kasię, że oni będą następni.

Natomiast Borys, po nocy spędzonej z Grażyną, rano szybko ucieka z jej mieszkania. Mężczyzna dochodzi do wniosku, że ten związek nie ma przyszłości. A lekarka przez cały dzień wydzwania do Grzelaka.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama