Reklama

Barwy szczęścia. Streszczenie najnowszych odcinków

Środa, 22 października 2014 (09:37)

Władek definitywnie rezygnuje z przeprowadzki do Szwajcarii. Marta chce spotkać się z Sadowskim. Irek pomaga Klemensowi.

Kasię odwiedza Sadowski. Okazuje się, że jednak może być dawcą szpiku dla Ksawerego. Antonia ma pretensje do Alka, że wrócił z Bangladeszu bez Iwony. Basia i Róża chcą kontynuować taneczne wieczorki w „Feel Good”. Waleria i Stefan uważają, że to doskonały pomysł.

Edyta spotyka się z Wiktorem. Mężczyzna błaga ją o jeszcze jedną szansę. Tymczasem Ada i Klara pojawiają się w wydawnictwie, by omówić dalsze prace nad „Eweliną Wspaniałą”. Burzyński jest zachwycony i sugeruje, żeby skorzystały z podpowiedzi Adama!

Basia proponuje Walerii prowadzenie w „Feel Good” wieczorków tanecznych. Marlena jest temu zdecydowanie przeciwna, ponieważ nie chce pracować z Koszykową.

W Polsce pojawia się Kostek. Zamierza zostać w kraju tylko kilka dni. Zaskakuje go, że Edyta znowu spotyka się z Wiktorem, a Zuza puściła w niepamięć krzywdy, które jej wyrządziła Ksenia.

Z kolei Maciek wprowadza się do Władka, czym wyprowadza z równowagi zbuntowanego Kajtka. Hubertowi nie podoba się, że Klara pracuje nad książką z Adamem, który jej się podoba.

Maciek oddaje Władkowi pieniądze z ubezpieczenia. To znikoma część kwoty, którą w leczenie zainwestował jego ukochany. Wyniki biopsji Ksawerego dają nadzieję na szybki powrót malca do zdrowia. Prawdopodobnie obejdzie się bez przeszczepu! Między Walerią a Marleną dochodzi do sprzeczki.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama