Reklama

Barwy szczęścia. W depresji

Środa, 18 maja 2016 (11:35)

Po śmierci żony Złoty (Marcin Perchuć) będzie obwiniał się o spowodowanie wypadku...

Fatalny stan psychiczny Marka sprawi, że mężczyzna nie będzie mógł wziąć udziału w ostatniej drodze żony Marysi (Iza Kuna). Na jej grób pójdzie dopiero po uroczystościach pogrzebowych... Sam by zresztą nie dał rady.

Zaprowadzą go tam Nina (Aleksandra Popławska) wraz z Krystyną (Hanna Bieluszko), które załatwią mu przepustkę ze szpitala psychiatrycznego. Marek trafi tam po tym, jak w wyniku rozpaczy kompletnie straci kontakt z rzeczywistością. Cierpi na depresję, którą łatwo w jego sytuacji zrozumieć.

Łzy nad grobem Przy grobie Marii zrozpaczony mężczyzna rozpłacze się jak małe dziecko. Jego matka zatrudni adwokata, gdyż dotrze do niej, że Złotemu grożą konsekwencje prawne za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

Marlena poślubi Czarka

W dniu ślubu z Czarkiem (Michał Kitliński) Marlena (Magda Grąziowska) wpadnie w paranoję, że jej brat Marcel (Kamil Maćkowiak) nawali i nie dotrze na czas do Urzędu Stanu Cywilnego. I rzeczywiście, gdy przed wejściem do USC państwo młodzi będą pozować do ślubnej fotografii, Lasoty przy nich zabraknie.

Marlena będzie na granicy płaczu. Marcel pojawi się dosłownie w ostatniej chwili. Trzeźwy! Przyniesie nawet prezent. Ceremonia przebiegnie więc bez zakłóceń. Potem Lasota wyjaśni powód swojego spóźnienia: chciał przyjść z synem, ale jego matka mu zabroniła.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama