Reklama

Barwy szczęścia. Waleria pojawia się w domu Górki

Wtorek, 19 stycznia 2016 (09:33)

Odwiedziny u Górki nie przywracają Walerii pamięci. Kobieta nadal nie rozpoznaje nikogo ze swojego wcześniejszego życia.

Po raz pierwszy od dnia zniknięcia Waleria zjawia się na Zacisznej. Do domu Górki przyjeżdża w towarzystwie Małkowskiego. Niestety, kobieta zupełnie nie rozpoznaje tego miejsca.

Tymczasem Walawscy mają coraz poważniejsze problemy finansowe. Iga ponagla męża do poszukiwania pracy, jednak Piotr ciągle się łudzi, że odzyska stanowisko w G and G. A Wadim mocno naciska na Walawską, by zajęła się zwolnieniami.

Kasia i Łukasz coraz poważniej myślą o ślubie. Dziewczyna chce wreszcie ostatecznie załatwić sprawy związane z opieką nad Ksawerym. Liczy na to, że Rybińscy przyjmą jej decyzję ze spokojem. Natomiast Sadowski chce jak najszybciej zakończyć swoje małżeństwo z Dominiką.

Między Marleną a Czarkiem dochodzi do bardzo ostrej kłótni. Spór dotyczy listy gości zaproszonych na ślub. Dziewczyna ma żal do narzeczonego, że wypisał ponad sto nazwisk rodziny i przyjaciół. A przecież ona jest samotna i nie ma kogo zaprosić...

Po kolejnej nocy spędzonej z Borysem Grażyna zaczyna planować ich... przyszłość. Natomiast Grzelak nerwowo zastanawia się, jak najdelikatniej wycofać się z tych miłosnych tarapatów. W końcu wytacza działa wielkiego kalibru – mówi kochance, że nie jest odpowiednim mężczyzną dla niej, bo siedział w więzieniu.

Tymczasem Walawski spotyka się z człowiekiem, który przez Wadima i jego przyjaciela stracił sieć restauracji.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama