Reklama

Be active - Ewa Chodakowska

Środa, 3 grudnia 2014 (09:39)

Na szczyt pięła się powoli, a teraz, dzięki swojej wytrwałości „Trenerka wszystkich Polek” zbiera owoce swojej pracy. Właśnie została gospodynią programu „Be Active” na kanale kuchnia+.

Choć do tej pory czas spędzała głównie na sali gimnastycznej, jesteśmy pewni, że sprawdzi się także przed kamerą. – Będziemy razem gotować, trenować i przejdziemy wspólnie twoją piękną metamorfozę! – tak w skrócie Ewa opisuje swój program.

Dowiemy się, jak zacząć, a także jak wytrwać we wprowadzaniu pozytywnych zmian. Trenerka zaprosiła do współpracy Kubę Korczaka, który na talerzu połączy kulinarną fantazję z wartościowymi składnikami.

Z kolei dietetyczka Ewa Owczarek-Kacprzak skupi się na skutecznej zmianie nawyków żywieniowych. Poznamy także fizjoterapeutę, który pokaże jak ćwiczyć bez bólu i kontuzji, a podczas treningu zobaczymy, jak Ewę będzie wspierał mąż, znany grecki instruktor fitnessu Lefteris Kavoukis.

Na początku grudnia, po nakręceniu 16 odcinków, trenerka wyjedzie na tygodniowe warsztaty fitness w Bukowinie Tatrzańskiej, by poprowadzić dziewczyny do sukcesu w walce o wymarzoną figurę. Jednak końcówka roku nie będzie dla niej czasem wypoczynku – na wiosnę planuje wydanie kolejnej książki, a także przymierza się do nagrania nowej płyty z pilatesem.

NHL

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama