Reklama

Blondynka. Sylwia zdecyduje o losach Marcina

Piątek, 18 marca 2016 (13:34)

Fani „Blondynki” nie powinni się martwić. Prace na planie kolejnego sezonu już trwają. Tymczasem my zapraszamy na ostatni odcinek IV serii – „Żyć swoim życiem”.

Co nas czeka? Zamieszanie! Doktor wróci ze szpitala do domu. Będzie się kajał przed Jasiunią, że to przez niego pomyślała o botoksie. A potem zapyta, czy nadal chce dźwigać ciężar, jakim dla niej jest.

To nie koniec powrotów. W Majakach zjawi się zwolniony z aresztu Manej – zaskoczony, że z firmy wyparowały wszystkie trumny. Na szczęście Majka uspokoi go, mówiąc, że jest w ciąży. Oj, będzie radość!

Za to niepokój zapanuje w Urzędzie Gminy. Wójt ani myśli oddawać do województwa militarnych skarbów, wykopanych na terenie budowy skansenu. – W ten sposób dbam o spuściznę historyczną gminy – oznajmi.

Nerwowo zrobi się też w schronisku. Trwa tu wizja lokalna – Bodzio ma wskazać, gdzie ukrył narkotyki. Oczywiście policja chce wiedzieć, czy działał sam. W odcinku dojdzie do niespo dziewanego spotkania Jagny z matką księdza, a babką Andrzeja. Czy staruszka ją polubi? Tak, bardzo! Więcej, okaże się, że Andrzej wcale się nie obraził.

Tymczasem Marcin postanowi zostać w Majakach. Zapyta stryja, czy przyjmie go ponownie na praktykę lekarską. Doktor powie, że teraz wszystko jest w rękach Sylwii. Co na to pani weterynarz? Zdradzimy tylko, że o zachodzie słońca wybierze się z Marcinem konno na romantyczną przejażdżkę.

MAM

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama