Reklama

Co w wakacyjnym wydaniu "Pytania na śniadanie"

Wtorek, 12 lipca 2016 (14:36)

Które gwiazdy lubią pielić ogródek, a które wolą kibicować sportowcom? W letniej wersji porannego magazynu śniada niowego będzie mnóstwo nowych cyklów, tematów i twarzy. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Już 4 lipca startuje odmieniona, wakacyjna formuła „Pytania na śniadanie”. Codziennie od poniedziałku do piątku od godziny 8, a w soboty od 7.30, czeka nas energetyzująca pobudka – nowi goście, ciekawe tematy, praktyczne rady ekspertów.

Zacznij od siebie

O nasz dobry nastrój zadbają prowadzący. Na zmianę będą to: Marzena Rogalska i Tomasz Kammel, Monika Zamachowska i Michał Olszański, Aleksandra Rosiak i Łukasz Nowicki oraz Marcelina Zawadzka i Łukasz Wolny, a także Tomasz Tylicki, który spróbuje swoich sił jako współprowadzący.

Będą pokazywać nam najnowsze trendy w modzie, sztuce i kulturze, mówić o wychowywaniu dzieci i godzeniu różnych życiowych ról. A że zmiany najlepiej zacząć od siebie, to spróbują nas przekonać, że warto o siebie zadbać.

Kuchnia i sport

Pomogą im w tym eksperci, którzy przygotowali zestaw ćwiczeń dla każdego – znana pionierka zdrowego stylu życia w Polsce – Mariola Bojarska-Ferenc, trener gwiazd i celebrytów Jacek Bilczyński oraz mistrz Europy w fitnessie, Marcin Łopucki.

Codziennie dostaniemy gotowe przepisy na zdrowe i pyszne dania, dzięki którym poznamy smaki świata. W związku z Euro oraz igrzyskami olimpijskimi w Rio de Janeiro będziemy żyć sportem!

Najważniejsze sportowe wydarzenia skomentują zaproszeni do studia dziennikarze i celebryci. Grzegorz Dolniak zabierze nas w podróż po malowniczych zakątkach kraju i odkryje różne tajemnice miast, a Katarzyna Dynowska zaprosi nas do ogrodów gwiazd.

Codziennie otrzymamy bieżące informacje na temat pogody, o której opowie m.in. Aleksandra Kostka. A jeśli komuś marzy się wygranie supernagrody, to przypominamy, że jeszcze do 9 lipca w „Pytaniu...” trwa „Piłkarska Loteria”, w której można wygrać nagrody wartości blisko 90 tys. zł! Tak więc oglądajmy, kibicujmy, próbujmy szczęścia i dobrze się razem bawmy!

KZ

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama