Reklama

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami. Zawiruje cały świat!

Środa, 8 października 2014 (09:37)

To oni rozgrzeją do czerwoności parkiet tanecznego show. Przedstawiamy wszystkie pary drugiej edycji. Która z nich będzie najlepsza?

Tradycyjnie większość uczestników stanowią aktorzy, lecz nie zabraknie silnej reprezentacji świata mody oraz polskiej estrady. Na wiele trzymanych kciuków może liczyć Jan Mela – podróżnik, który chce pokazać, że osoba niepełnosprawna też może zostać mistrzem parkietu!

Wielkie ambicje

Ambicji nie brakuje również innym uczestnikom drugiej edycji show. – Nie ukrywam, że chciałbym wygrać – mówi lider zespołu „Boys” Marcin Miller. – Jest oczywiście ciężko, ale dzięki instruktorce – Ninie Tyrce idzie mi coraz lepiej – dodaje.

Jeśli jesteśmy już przy trenerach, to jak zawsze możemy liczyć na profesjonalistów ze Stefano Terrazzino, Rafałem Maserakiem i Janem Klimentem na czele.

W gronie instruktorów będą też nowe osoby, z których Agnieszka Kaczorowska jest największą niespodzianką. Wielu oczekiwało, że aktorka zatańczy w programie w charakterze gwiazdy, ona jednak od razu widziała się w roli trenerki: – Czuję się w tej sytuacji wspaniale, bo jestem przecież zawodową tancerką, zresztą ucznia mam naprawdę pojętnego!

Nowe wyzwania

Mowa tu o nie byle jakim przystojniaku, bo Misterze Polski 2014 – Rafale Maślaku. Jak komentował swój start? – Mam dług wdzięczności wobec wielu osób. Nie mam go czym spłacić, więc gdyby jakimś cudem udało mi się wygrać show, to całą wygraną oddałbym komuś, kto tych pieniędzy potrzebuje bardziej niż ja – mówi mister Polski.

Natomiast dla niepełnosprawnego podróżnika Jana Meli to inne wyzwanie: – Taniec to dla mnie nowość. Co innego ruszać nogami w drodze na Kilimandżaro, a co innego ruszać biodrami do salsy. Bardzo ciekawie spróbować i tego!

Fantastyczni jurorzy

Kolejna odsłona show to nowe gwiazdy i nowe emocje. Nie ulegnie jednak zmianie to, co poza tanecznymi popisami na parkiecie stanowi o popularności programu rozrywkowego – wybitne jury. Oceniać występy będzie ta sama fantastyczna czwórka – Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Michał Malitowski oraz Andrzej Grabowski.

Wojciech Skrok

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama