Reklama

Druga szansa. Intryga byłej żony

Piątek, 17 czerwca 2016 (09:36)

– Zamiast zbawiać świat, zadbaj o siebie! – radzi Monice Lidka, ukochana siostra. Ale jak to zrobić, gdy trzeba zorganizować koncert, a rywalka wciąż coś wymyśla i knuje?

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło – to przysłowie jak ulał pasuje do historii Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska). Przed nami ostatni odcinek serialu „Druga szansa”. Warto oglądać, bo będzie się naprawdę dużo działo!

Pech goni pech

Z aresztu po zeznaniach Moniki wyjdzie Jakub Zeit (Rafał Królikowski) i Marcin (Bartłomiej Świderski). Monika, zirytowana na obu mężczyzn, pobiegnie załatwiać sprawy z koncertem charytatywnym. Ale jak pech, to pech! Właśnie wycofał się sponsor i nie ma jak sfinansować imprezy.

Gdy uda się pomyślnie wybrnąć z tego kłopotu, właściciel klubu nie zechce użyczyć na koncert lokalu. Monika odkryje, że stoi za tym Starczyńska (Katarzyna Herman). Ale czy to może ją powstrzymać? Oczywiście, że nie!

Mały bilecik, duży podstęp

Zapracowana Monika usłyszy od siostry (Maja Ostaszewska), że powinna wreszcie zadbać o siebie i swoje życie. Zgodzi się z tym i zawiezie do szpitala bilety na Islandię wraz z liścikiem, w którym napisze, że ona i Marcin (Bartłomiej Świderski) powinni dać sobie drugą szansę.

Ale Marcin pojedzie w tym czasie do syna (Maciej Musiałowski), który wylądował w szpitalu, a bilecik znajdzie i zniszczy Kinga (Tamara Arciuch).

Nieświadomy niczego lekarz będzie przekonany, że Borecka nie jest zainteresowana wspólnym wyjazdem. Dokładnie to samo pomyśli Monika! Jednak będzie szansa to wyjaśnić. Wieczorem wszyscy spotkają się na koncercie.

Ksawery wejdzie na scenę i zaśpiewa razem z Justyną (Magdalena Berus). Poczuje, że wreszcie ich związek ma szansę się udać. Monika zaś spotka Marcina, który poprosi ją, by jednak poleciała z nim na Islandię. Kobieta zgodzi się bez wahania. Pocałuje przystojnego lekarza, nieświadoma, że zazdrosna Kinga zrobi wszystko, żeby zatrzymać byłego męża przy sobie. I to wszelkimi metodami!

Jeszcze w klubie Kinga zacznie się słaniać i poprosi Marcina, by ją odwiózł do domu. Gdy ten zapyta, co jej dolega, Kinga wyzna, że... wykryto u niej raka i potrzebuje wsparcia.

Dla mężczyzny będzie jasne, że nie może jej teraz zostawić. Zadzwoni do Moniki i powie, że nie poleci na Islandię...

KZ

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama