Reklama

Drugi sezon serialu "Strażacy"

Środa, 25 listopada 2015 (14:33)

Właśnie powstaje drugi sezon serialu „Strażacy”. Widowiskowe akcje, niebezpieczne pożary, miłosne zawirowania – wiosną zobaczymy wszystko, za co już pokochaliśmy serial o przystojnych mundurowych.

Ekipa „Strażaków” wróciła na plan, a efekty jej pracy w postaci nowych odcinków serialu zobaczymy już wiosną  na antenie TVP 1.

Nowości w jednostce

Producentka serialu Katarzyna Anczarska zdradza: – Zdjęcia rozpoczęliśmy 27 października i potrwają do połowy lutego. Łącznie 60 dni, w trakcie których powstanie 10 odcinków nowego sezonu – oblicza.

– Będzie obfitować w wiele niespodzianek, z których niewątpliwie największa to nowe miejsce akcji serialu – warszawska Jednostka Państwowej Straży Pożarnej.

Czas szkoleń młodych strażaków z Żyrardowa przez Adama (Maciej Zakościelny) dobiegł końca i Wojnar powróci do swojej macierzystej jednostki w stolicy, gdzie będzie brał udział w kolejnych akcjach ratunkowych.

Na miejscu pozna nowych kolegów, np. Staszka – młodego strażaka, którego zagra Mateusz Banasiuk – kontynuuje. Producentka ma również dobrą wiadomość dla widzów, którzy już zdążyli się zżyć z sympatycznymi strażakami z Żyrardowa: – Nie porzucamy tamtych bohaterów. Niestety, w ich gronie nie pojawi się już Maciek (Sebastian Fabijański).

Aktor rozstał się z serialem. Jego miejsce w grupie strażaków zajmie Baśka (Weronika Nockowska), którą poznaliśmy pod koniec 1. serii.

Poważnie i romantycznie

A co nas czeka na wiosnę w nowych odcinkach? – Nie zabraknie widowiskowych akcji ratunkowych. Przede wszystkim odpowiemy na pytanie: kto jest ojcem Krzysia? Dowiemy się, kogo wybierze Adam – Magdę (Marta Ścisłowicz) czy Kamilę (Weronika Rosati)? Co dalej z karierą pięknej wiolonczelistki? – zdradza producentka.

– Oprócz tego wrócimy także do Wojtka (Maciej Mikołajczyk), który pierwszy sezon spędził w szpitalu w wyniku wypadku w akcji ratunkowej. W tym przypadku skupimy się na bardzo trudnym, ale ważnym problemie stresu pourazowego – podsumowuje.

W nowych odcinkach pojawią się oczywiście na gościnnych występach znani i lubiani aktorzy. Wśród nich zobaczymy Martę Klubowicz i Wojciecha Błacha. Nie ma wątpliwości, że szykuje się gorąca wiosna!

GOD

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama