Reklama

Jacyków w twojej szafie

Czwartek, 2 kwietnia 2015 (14:30)

Każda z Pań zna doskonale moment, kiedy otwiera szafę i stwierdza, że „nie ma się w co ubrać”. Na ratunek może przyjść znany stylista, autor programu „Jacyków w Twojej szafie”. Nie będzie jednak zabierał uczestniczek na zakupy, tylko skupi się na reanimowaniu ich garderoby.

– Tym razem nie będę oceniał stylizacji gwiazd, ale wyruszam w Polskę i sprawdzam szafy… Ze swoją maszyną do szycia, guzikami i nićmi będę przerabiał ludziom ubrania, wyrzucał to, co niepotrzebne – mówi Tomasz.

Kiedy szafa pęka w szwach, można dać drugie życie spódnicom, sukienkom oraz bluzkom i przerobić te ubrania. Wygląda na to, że czasami warto zostać w skarpetkach, aby po metamorfozie swoich ciuchów olśnić wszystkich.

W programie Tomasz Jacyków pokaże swoją drugą twarz. Okaże się, że potrafi nie tylko surowo krytykować, a wycieczka po szafach sprawi, że zobaczymy go z zupełnie innej, kreatywnej strony!

Zaprezentuje, jak ze starej sukienki zrobić spódnicę, z bluzki pasek, ale przede wszystkim, jak z bohaterek swojego programu uczynić pierwszorzędne gwiazdy!

NHL

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama