Reklama

Jesienna ramówka TVN 2015

Środa, 26 sierpnia 2015 (13:31)

Kilka dni temu stacja TVN zaprezentowała swoją ofertę programową na najbliższe miesiące. Oprócz kolejnych sezonów znanych produkcji, pojawią się aż cztery premiery.

To było naprawdę gorące przedpołudnie, temperatura w Łazienkach Królewskich sięgała zenitu. Kiedy Marcin Prokop zapowiadał w klimatyzowanym namiocie nowości programowe stacji TVN, zrobiło się równie gorąco!

Trzy seriale i talent show

Pierwszą premierą jest program „Aplauz, aplauz!”, który zastąpi „Małych gigantów”. W niedziele o godz. 20 śpiewające rodzinne duety będą walczyć o owacje na stojąco 300-osobowej publiczności oraz jury: Ani Rusowicz, Małgorzaty Ohme i Piotra Rubika.

We wtorek, 1 września, startują dwie kolejne premiery. Pierwsza z nich to jednocześnie wielki powrót znanej twarzy na antenę TVN. Sędzia Anna Maria Wesołowska tym razem porzuca togę i walczy o rozejm. Serial fabularno-dokumentalny „Wesołowska i mediatorzy” będzie bazować na sporach z życia wziętych. Talent do łagodzenia konfliktów i rozstrzygania sporów z pewnością przyda się Annie Wesołowskiej w nowych wyzwaniach.

Tymczasem na stęsknionych za „Prawem Agaty” czeka godny następca – serial „Aż po sufit!”. Historia rodziny Domirskich będzie nas bawić, ale i wzruszać. Edyta Olszówka i Cezary Pazura zagrają małżeństwo z 25-letnim stażem. Już, już cieszą się, że trójka pociech wyfrunęła z gniazdka, kiedy niespodziewanie... ich dom zapełnia się na nowo! Na szczęście w rodzinie siła.

Wie o tym też Elka, bohaterka nowej produkcji „Singielka”, którą zobaczymy w październiku. Dziewczyna chce znaleźć miłość w 9 miesięcy. Czy zdąży?

Sprawdzone formaty

Jesienią nie zabraknie też kontynuacji. Zobaczymy m.in. „MasterChefa”, „Mam talent!”, „Top model”, „Kto poślubi mojego syna”, „Żony Hollywood”, „Na Wspólnej”, a także nowy sezon „Kobiety na krańcu świata”.

NHL

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama