Reklama

Jesienna ramówka TVN Style

Czwartek, 15 października 2015 (10:32)

Jesienią TVN Style przygotował kilka premierowych programów. Pierwszym z nich jest nowy show Izabel Janachowskiej „I nie opuszczę Cię aż do ślubu”. Prowadząca przyjeżdża do narzeczonych 48 godzin przed ceremonią i dba o to, by najpiękniejszy dzień w życiu nie zamienił się w katastrofę.

Marcin Prokop został wysłany do Korei, gdzie przekonał się, jak żyć w kraju, w którym panuje „Obsesja doskonałości”. Na miejscu nakręcił również drugi dokument: „Klonowanie – sposób na nieśmiertelność”. Przyglądał się pracy weterynarzy z Seulu, którzy za 100 tysięcy dolarów klonują ukochane czworonogi. Planują także ożywienie... mamuta! Obie produkcje zobaczymy w październiku.

Tymczasem 20 września startuje program „Cofnij czas”. Jego uczestnicy piją, palą, żywią się fast-foodami, czym skracają swoje życie. Słysząc, jak zegar tyka, postanowili podjąć heroiczną walkę o zmianę zgubnych nawyków.

Interesująco zapowiada się nowy cykl „Wróżki”. Według badań, co siódma osoba korzysta z ich usług. Cztery z wróżek zdecydowały się pokazać, jak wygląda ich praca oraz część życia, która nie jest związana ze szklaną kulą, kartą i fusami.

NHL

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama