Reklama

Kim są bohaterowie serialu "Powiedz TAK"

Piątek, 18 marca 2016 (13:34)

Tej wiosny w Polsacie króluje miłość! Wszystko za sprawą nowego serialu „Powiedz tak!”. Będzie romantycznie i wesoło.

Mają po trzydzieści lat, marzenia i plany na przyszłość. Nie bywają w modnych klubach, nie chodzą w drogich ciuchach, nie mają też wypasionych bryk. Ale chcą być szczęśliwi. I tylko to się liczy. Oto bohaterowie premierowego serialu „Powiedz tak!”, który rusza w Polsacie.

Kim będę?

Prawniczka Basia (Katarzyna Zawadzka) jest córeczką tatusia. Tyle że despotycznego (gra go Cezary Pazura)! Oskar chce, żeby Basia wspinała się po szczeblach kariery prawniczek, najlepiej w jego kancelarii.

Dziewczyna ma jednak swój pomysł na życie. Chce zostać… wedding plannerką, czyli ślubną koordynatorką. Nie spodoba się to ojcu. Na szczęście Basia może liczyć na wsparcie cioci Zosi (Maria Pakulnis) oraz paczki przyjaciół: Wiktora (Paweł Domagała), Justyny (Agnieszka Więdłocha) oraz Bartka (Nikodem Rozbicki). Na początek to i tak nieźle.

Pierwsze zlecenie

Chociaż wybór nowego zawodu przez Basię był raczej przypadkowy, to potem dziewczyna konsekwentnie idzie za ciosem – w myśl zasady, co mnie nie zabije, to mnie wzmocni.

Najpierw pomaga w organizacji ślubu przyrodniej siostry Natalii. Niestety, wszystko się wali! W wynajętym na wesele pałacyku pomylono daty rezerwacji i trzeba natychmiast wymyślić plan B.

Na szczęście Basia gasi „pożar” z pomocą ciotki, a jednocześnie dostaje pierwsze poważne zlecenie od klienta!

Ekipa marzeń

– Wszyscy dużo serca włożyliśmy w ten serial – mówi Paweł Domagała, grający Wiktora. – Przez cały czas zdjęciowy żyłem tylko tym projektem. To był jeden z najbardziej twórczych okresów w moim życiu – dodaje.

Wszyscy podkreślają zgodnym chórem, że to zasługa reżysera Patricka Yoki, który mobilizuje do kreatywności i maksymalnego zaangażowania.

Maria Pakulnis, czyli ekscentrycz na ciocia Zosia, zachwycona jest swoją bohaterką i znakomicie odnajduje się wśród młodej ekipy – Dodają mi energii – mówi aktorka. Każda z postaci jest „krwista”.

Nic więc dziwnego, że grająca główną rolę Katarzyna Zawadzka nie czuje się szczególnie odpowiedzialna za powodzenie serialu, bo wie, że otaczają ją wyjątkowi ludzie.

– Uważam, że każda z pozostałych postaci jest równie mocno zarysowa na – mówi. – Ta odpowiedzialność rozkłada się na wszystkich – dodaje.

MJ

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama