Reklama

Klan. Bolek śledzi Halszkę

Środa, 3 grudnia 2014 (09:39)

Feliks wyprowadza się od Moniki. Jacek chce zamieszkać z Ramoną. Do Polski przylatuje Janusz. Bolek śledzi Halszkę.

Grażynka zwierza się Mariuszowi ze swoich problemów. Z powodu niezapłaconego OC i spowodowania wypadku musi wpłacić do funduszu gwarancyjnego ogromną sumę pieniędzy.

Paweł opowiada Kozielle o reakcji dzieci na wiadomość, że miały kiedyś przyrodnią siostrę. Tym rewelacjom nie potrafi też dać wiary Surmaczowa. Bożenka wpada na pomysł, by wystawiać w internecie na sprzedaż biżuterię autorstwa swojej biologicznej matki. Feliks wyprowadza się od Moniki.

Gabriela nie wierzy w powodzenie związku przyjaciółki z niepełnosprawnym artystą. Tymczasem Miłosz prosi Bolka, by pomógł finansowo jego teściowej.

Ramona mówi Jaśkowi, że koleżanka, z którą wynajmuje mieszkanie, zdecydowała się przenieść do narzeczonego. Obawia się, że teraz nie będzie jej stać na opłacenie czynszu.

Bogdan robi zdjęcia byłego szefa Oli. Dziewczyna rozpoznaje chłopaka, który podłożył jej automatyczną nianię. Paweł dowiaduje się od Bolka o problemach finansowych Grażyny.

Grażynka nie jest przekonana, że powinna pozbywać się części udziałów w Elmedzie. Halszka czeka przed gabinetem usg na kobietę, od której kupuje wyniki badań. Zanosi papiery do fałszerza, aby zmienić dane i datę badania.

W galerii handlowej Agata zwraca uwagę na pozostawiony bez opieki wózek z niemowlakiem. Następnie prosi kelnera, żeby zawiadomił policję. Jasiek oznajmia rodzicom, że chce się przeprowadzić do Ramony!

Beata ma pretensje do dziewczyny syna, że nim manipuluje. Bolek prosi Halszkę, by pozwoliła mu towarzyszyć jej podczas kolejnej wizyty. Kochanka nie zgadza się na to. Prosi, by poczekał na nią na korytarzu.

Młody ojciec dziecka pozostawionego wczoraj w galerii handlowej odwiedza Jacka i Agatę. Tłumaczy, że wczoraj zawiodła opiekunki niemowlaka. Janusz przylatuje na kilka dni do Polski.

Antek i Renata odliczają dni do wyjazdu do SPA. Leszek oznajmia Bognie, że będzie pracował jako taksówkarz. Mariola Deptułowa gratuluje Alicji decyzji o związaniu się z docentem Sarną.

Matka jednego z dzieci rezygnuje z przedszkola Czesi. Leszek obarcza Pawła winą za śmierć Krystyny!

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama