Reklama

Klan. Co wydarzy się w najnowszych odcinkach?

Środa, 13 maja 2015 (14:30)

Ślub Grażynki i Leopolda odbędzie się za dwa tygodnie. Bolek ustala, że Heniutka ma kochanka i chce się z nim rozwieść.

Do Agnieszki przychodzi Ola. Zwierza się siostrze, że ostatnio zaniedbywała Rafała. Potem obiecuje jej, że zrobi wszystko, by ukochany znów zapałał do niej namiętnością. Oskar pyta Michała, dlaczego Sandra nie odpowiada na jego telefony.

Nie chce słuchać jego tłumaczenia, że współpraca z kobietą stanowi zagrożenie dla małżeństwa Chojnickiego. Matka Bożenki podsuwa córce pomysł na przyspieszenie ślubu Grażynki i Leopolda. Sugeruje, by skorzystali z pomocy księdza Kostka, który może odprawić mszę nie tylko w kościele.

Rafał od dawna ma pretensje do Oli, że traktuje go jak mebel w mieszkaniu.

Do Bożenki przychodzi Jadwiga. Informuje córkę, że już wstępnie rozmawiała z Kostkiem. Tymczasem nowożeńcy zarezerwowali termin ślubu w parafii Leopolda i to już za dwa tygodnie!

Michałowi udaje się przekonać Sandrę, żeby się spotkali. Podczas rozmowy oboje dochodzą do wniosku, że ich dalsza współpraca nie ma sensu. Następnie kobieta wybiegnie na jezdnię wprost pod pędzące auto...

Monika tłumaczy Elżbiecie, że na razie nie ma wolnego etatu kelnerki dla Ramony. Bolek dowiaduje się od Heniutki, że żona ma kochanka i właśnie złożyła pozew o rozwód.

Bolek żali się Pawłowi, że nie spodziewał się, iż jego ukochana tak szybko pocieszy się w ramionach innego mężczyzny. Michał wspomina żonie, że chce przed pracą pojechać do szpitala w odwiedziny do Sandry.

Z kolei Paweł zapewnia Wigę, że zgodnie ze wskazówkami Koziełły ograniczył kontakty z Barbarą do minimum. Nie wie, że obie kobiety się spotkały i matka Pedra zdradziła sekret dotyczący blizny Pawła na udzie!

Ramona niszczy cenną figurkę Moniki. Właścicielka Rosso jednak nie chce jej wyrzucać z pracy. Miłosz spotyka się z matką. Wspomina o ojcu. Heniutka jednak go zapewnia, że dopiero teraz czuje się kochana. Grażynka przywozi Czesi zaproszenie na ślub.

Grażynka spotyka smutnego Bolka przed wejściem do bloku. Zaprasza go do siebie na rozmowę. Feliks zanosi do antykwariusza szczątki figurki do sklejenia. Spotyka tam Beatę. Pawełek donosi ojcu, że mama Pedra przenosi syna do innej szkółki judo. Jacek ma poważne problemy w pracy.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama