Reklama

Klan. Detektyw dzieli się z Moniką i Feliksem najnowszymi informacjami

Poniedziałek, 30 maja 2016 (13:35)

Bożenka wyznaje, że jest w ciąży, a Kornel oświadcza się Urszuli. Natomiast Bogdan „namierza” Daniela.

Do biura Michała zagląda Sandra z córeczką. Chojnicki namawia dziewczynę, by gdy znajdzie czas, wpadła z wizytą na Sadybę. Jest przekonany, że Jerzy będzie szczęśliwy, mogąc wreszcie poznać swoją wnuczkę. W tym samym czasie Czesia żali się Grażynce, iż Darek coraz bardziej się od niej oddala. Zdaniem Kurzawskiej, męża interesuje jedynie praca – pewnie już wkrótce dostanie awans, bo cały czas i energię poświęca na adorowanie zagranicznych kontrahentek. Gdy kobieta w końcu wraca do domu, dowiaduje się, że Darek znowu kupił bilety do teatru, ale tym razem dla nich.

Na prośbę Miłosza Ula przygotowuje prawdziwe kulinarne rarytasy na kolację, na którą zaproszeni są zarówno rodzice Kazunia, jak i Grażynka z Leopoldem. Kilka godzin później młodzi ogłaszają dobrą nowinę – Bożenka spodziewa się dziecka. Zachwyty i życzenia przerywa nagłe pojawienie się Kornela. Muzyk śpiewająco oświadcza się Urszuli... Nie wszyscy są zadowoleni z takiego obrotu sprawy. Po raz kolejny do Pawła dzwoni Barbara i proponuje mu spotkanie.

Lubicz jest sceptyczny, ale Wiga uważa, że skoro Milecka chce pomóc, trzeba jej dać na to szansę. I zaprasza ją na Truskawiecką. Już na początku wizyty kobieta oświadcza, że Paweł jest umówiony na konsultacje w Szwajcarii. Ale zanim to nastąpi, jej zaprzyjaźniony profesor onkolog chciałby przez kilka minut porozmawiać z Lubiczem przez telefon.

Jacek odbiera z naprawy telefon Małgosi

Wkłada do niego swoją kartę i... odczytuje SMS-y, który zapisały się w aparacie. Jest wśród nich także ten, który jego córka wysłała do Laury, z miejscem i datą spotkania z wielebnym G.S.G. Borecki natychmiast informuje o wszystkim Beatę i Piotra. Rafalski uważa, że powinni jak najszybciej zawiadomić policję i pracującą dla nich agencję detektywistyczną.

Przygnębiona Monika zamartwia się o Daniela. Wyrzuca sobie, że nie była dla niego dobrą matką i dlatego syn ciągle wpada w kłopoty. Feliks stara się ją pocieszyć, ale jego argumenty nie trafiają do Ross. Tymczasem Bogdan przynosi nowe informacje.

Policja już wie, gdzie odbędzie się spotkanie z amerykańskim guru. Zdaniem detektywa, Daniel na pewno pojawi się na mitingu. Monika prosi przyjaciela, by zdradził jej miejsce, w którym spotka się sekta, ale Bogdan zdecydowanie odmawia.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama