Reklama

Klan: Grażynka nie jest gotowa na związek

Piątek, 9 maja 2014 (09:31)

Paweł oznajmia Jadwidze, że ich romans to przeszłość! Maciek mówi Grażynce, że tęskni za Iwonką, a Martynki już nie kocha.

Po nocy poślubnej Bożenka i Miłosz oglądają zdjęcia na ekranie laptopa. Postanawiają co roku odnawiać swoją przysięgę małżeńską. Arkadiusz odprowadza Grażynkę do domu po weselu. Kolejny raz wraca do tematu ich wspólnego życia. Ona jednak nie jest gotowa na aż tak radykalną zmianę swojego życia.

Ola ma dość swojej pracy

Z kolei Ola ma coraz bardziej dość swojej pracy. Boi się do niej chodzić, bo spotyka w niej szefa, który domaga się natarczywie realizacji obietnic, które ostatnio mu złożyła. Ze swoich problemów zwierza się... Norbertowi, który obiecuje, że jej pomoże. Paweł decyduje się na zerwanie z Wigą.

Tłumaczy przyjaciółce, że ich romans musi się skończyć, ponieważ lada dzień do Polski wróci Krystyna. Jasiek przekonuje Ramonę, że zdobędzie pieniądze, które winna jest szantażyście. Odda do lombardu starą biżuterię Beaty!

Paweł zwierza się Elżbiecie

Jasiek jest przekonany, że matka zauważy brak rodzinnych błyskotek. Na szczęście Beata nie zagląda do szkatułki... Grażyna i Kasia wychodzą z mieszkania. Maciek zostaje na kilka godzin sam.

Po powrocie okazuje się, że chłopak zniknął! Po kilku godzinach do roztrzęsionej Grażynki dzwoni lekarz ze szpitala psychiatrycznego, w którym ostatnio przebywał jej syn.

Oznajmia, że Maciek nie dość, że się u nich zjawił, to jeszcze zorganizował imprezę dla swoich przyjaciół! Tymczasem Bożenka z Kamilą rozmawiają na temat wad i zalet małżeństwa. W pewnym momencie zauważają Martę w towarzystwie malarza bez rąk. Wieczorem Bożenka opowiada o tym Miłoszowi. Paweł zwierza się Elżbiecie, że właśnie zakończył romans z Wigą. Siostra radzi mu, by się od wszystkiego odciął i wyjechał z kraju...

Maciek tęskni za Iwonką

Grażynka prosi Maćka, by dzisiaj nigdzie sam nie wychodził. Chłopak jednak informuje, że nie może jej tego obiecać, ponieważ strasznie tęskni za Iwonką. Miłosz postanawia rozmówić się z Martą, bo podejrzewa, że chce ona zrobić film według jego scenariusza i pomysłu, ale bez udziału chłopaka! Do gabinetu Oli zagląda jej szef. Jasno daje do zrozumienia, że czeka aż dziewczyna wywiąże się ze swojej deklaracji. Ola ucieka z pokoju. Na korytarzu spotyka Norberta... Zyta opowiada Izie o wywiadzie, którego udzieliła Roma o ich Akademii Niemowlaka.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama