Reklama

Klan. Jasiek nie chce oszukiwać rodziców

Wtorek, 8 grudnia 2015 (09:33)

Feliks ma wyrzuty sumienia, a Monika jest wściekła. Tymczasem Jasiek nie chce już dłużej oszukiwać rodziców, ale ulega sugestii ukochanej.

Po ostrej wymianie zdań z Moniką, Feliks ma ogromne wątpliwości. Nie tylko nie jest przekonany, czy dobrze zrobił, przyznając się kobiecie do zdrady i zrywając z nią. Dręczą go również wyrzuty sumienia związane z formą, w jakiej to uczynił.

Natomiast Ross jest wściekła. Opowiadając Gabrieli o całej sytuacji, podkreśla, iż najbardziej denerwuje ją, że została porzucona!

Tymczasem Ola znowu spotyka sąsiadkę, która poszukuje kupca na dom. Kobieta dopytuje się, czy siostra dziewczyny podjęła już decyzję. Lubiczówna prosi, by sąsiadka dała Agnieszce jeszcze chwilę do namysłu.

Do Warszawy z Brukseli wracają zwycięscy uczestnicy festiwalu Euro Etno Song. Wiga proponuje, by na ich cześć wyprawić małe powitalne przyjęcie. Równocześnie deklaruje, że chętnie się wszystkim zajmie.

Tymczasem na Sadybie Jerzy nie ukrywa swojej złości na Michała – mężczyzna nie może zrozumieć, dlaczego syn chce podarować Sandrze pieniądze ze sprzedaży mieszkania.

Przecież nie ma pewności, że po takim geście żona do niego wróci... Michał jednak nie zamierza zmienić zdania.

Przed wyjściem z domu na spotkanie z szefem kanadyjskiej centrali, na którym ma ogłosić swoją ostateczną decyzję, Janusz znowu pyta Agnieszkę, czy wyjedzie z nim do Francji. Dziewczyna po raz kolejny odmawia.

Kilka godzin później mężczyzna zjawia się w mieszkaniu Oli, gdzie czeka na niego Aga z Zosią i oznajmia, że... zrezygnował z awansu, bo nie chce zostawiać rodziny na tak długo.

W tym samym czasie Elżbieta odbiera telefon od Sandry. By nie denerwować Michała, wychodzi z pokoju, ale po zakończeniu rozmowy okazuje się, że Chojnicki jest bardzo zainteresowany stanem zdrowia dziewczyny. Matka w końcu informuje go o przebiegu operacji nienarodzonego dziecka.

Beata proponuje Jaśkowi wspólne wyjście do teatru. Sugeruje, by zaprosił na spektakl Jowitę. Chłopak w rozmowie z Ramoną wyznaje, że ma już dosyć okłamywania rodziny.

Dziewczyna jednak twierdzi, że taka sytuacja jest dla nich korzystna – nie muszą się nikomu z niczego tłumaczyć. W tym samym czasie Beata, robiąc zakupy, przez przypadek dostrzega Jowitę, która czule wita się z jakimś obcym chłopakiem. Kobieta jest niemile zaskoczona.

Czesia wpada na chwilę do Grażynki, która wypytuje ją o właściciela herbaciarni. Kurzawska żali się kuzynce, że mężczyzna bardzo ją rozczarował.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama