Reklama

Klan. Jasiek ukrywa związek z Ramoną

Środa, 18 listopada 2015 (15:32)

Jasiek nie chce, by matka wiedziała, że nadal spotyka się z Ramoną. W związku z tym zaczyna ją okłamywać.

O poranku syn pyta Beatę, czy nikt go wczoraj nie szukał. Kobieta z pewnym ociąganiem przyznaje, że odwiedziła ich Ramona, ale nie chciała mu o tym mówić, żeby go nie denerwować.

Kilka godzin później młodzi spotykają się pod szkołą chłopaka. Razem idą do mieszkania Kobiego, w którym teraz mieszka dziewczyna. W trakcie rozmowy ustalają, że zrobią absolutnie wszystko, by swój związek utrzymać jak najdłużej w tajemnicy.

Tymczasem Czesia wita Darka w doskonałym nastroju. Okazuje się, że wszystkie dolegliwości jej minęły i bez problemu może kontynuować głodówkę.

Bolek opowiada Pawłowi o spotkaniu Heni i Uli na wystawie drobiu ozdobnego. Wyznaje, że nie jest zbyt zadowolony, iż w ogóle do niego doszło. Henia była bowiem obrażona i nie chciała słuchać jego tłumaczeń, że urocza młoda kobieta jest tylko jego kuzynką.

W tym samym czasie Ola złości się na swojego podopiecznego Szymczaka. Nie dość, że pozwolił dzieciom na niebezpieczne zabawy, to jeszcze nie odwiózł ich na czas do domu dziecka i przestał odbierać telefony.

Rafał stara się przekonać dziewczynę, że mimo wszystko nie powinna tak mocno przejmować się postępowaniem swoich podopiecznych.

Jasiek mówi matce, iż wróci później, bo po lekcjach ma jeszcze dodatkowe zajęcia z angielskiego. Po jego wyjściu Beata zauważa, że syn zostawił swój telefon komórkowy. Jedzie do szkoły, by mu go zawieźć, ale na miejscu dowiaduje się, że lekcje skończyły się znacznie wcześniej.

Tymczasem Tadeusz po powrocie z kliniki zastaje żonę pochłoniętą przeglądaniem internetu. Okazuje się, iż Zakąski mają już swój własny portal. A na nim największą popularnością cieszy się nagranie z występu Koziełły.

W gabinecie Pawła zjawia się Koziełło. Opowiada Lubiczowi, że występ w Zakąskach przyniósł mu zaskakującą popularność – od rana wydzwaniają kobiety i żądają zapisu na wizytę właśnie do niego.

Natomiast Beata żali się matce, że przyłapała Jaśka na kłamstwie. Podejrzewa, że ma nową dziewczynę, ale nie może zrozumieć, dlaczego to przed nią ukrywa. Po chwili jednak dochodzi do wniosku, że i tak najważniejsze jest to, iż syn nie spotyka się z Ramoną.

Kilka godzin później na Sadybę zagląda Sandra. Gdy rozmawia z Elżbietą, z góry schodzi Kamila. Niedługo później w domu pojawia się Michał. Dziewczyna natychmiast informuje go, że poznała jego miłość z dawnych lat. Mężczyzna jest wściekły.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama