Reklama

Klan jest pełnoletni!

Poniedziałek, 5 października 2015 (10:32)

Najdłużej goszczący na ekranie polski serial właśnie osiągnął dorosłość. 18 lat temu – 22 września 1997 roku Jedynka rozpoczęła jego emisję.

To doskonały moment, by podziękować wszystkim widzom za to, że są z nami tak długo – mówi producent Paweł Karpiński, dodając: – Nie odnieślibyśmy sukcesu, gdyby nie zaangażowanie całej ekipy i wspaniali aktorzy, którzy zgodzili się zagrać w naszym serialu. Do tej pory w 2800 odcinkach zagrało ponad 2 tys. osób.

„Klan” okazał się kuźnią talentów! Młodym, rozpoczynającym dopiero zawodową drogę aktorom otworzył drzwi do karier. Tu pierwsze kroki na planie stawiali m.in. Joanna Brodzik, Borys Szyc, Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka i Antoni Pawlicki. Studenci Akademii Teatralnej zapraszani do udziału w „Klanie” żartują po latach, że byli na stypendium u Lubiczów...

Powrót córki

Wciąż do ekipy dołączają nowi aktorzy, jak ostatnio Monika Dryl, która wciela się w córkę Leopolda (Grzegorz Wons). Ula wraca do Polski z Londynu.

Ma do ojca żal, że oddał dom we władanie Bożenki (Agnieszka Kaczorowska), a jej relacje z macochą Grażynką (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) okażą się wyjątkowo trudne.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama