Reklama

Klan. Julka wstrząśnięta wypadkiem

Poniedziałek, 25 maja 2015 (09:30)

Kasia marzy o szkole morskiej, ale do swoich pragnień boi się przyznać mamie. A Agata i Jacek kłócą się coraz częściej.

Agnieszka prosi radcę prawnego z ministerstwa o poradę. Chce się dowiedzieć, jak powinna zareagować na artykuł Ostrowskiej. Minister daje jednoznacznie do zrozumienia, że wolałby, by w całą sprawę raczej nie angażować ministerstwa. Do biura, w którym pracują Michał i Sandra, niespodziewanie zagląda Zyta.

Pokazuje mężowi, jaki jej zdaniem powinni kupić wózek dla dziecka. Stec jest w szoku, gdy żona Lubicza mówi jej, że spodziewają się drugiego dziecka. Tymczasem Grażyna odbiera telefon od zdenerwowanego Arkadiusza. Mężczyzna przez cały dzień nie może skontaktować się z córką. Kobieta razem z Leopoldem rusza do domu Nowika, by przekonać się, co się dzieje z Julką.

Grażynka opowiada Leopoldowi o wypadku Julki

Okazuje się, że dziewczyna, mimo poważnych konsekwencji upadku z konia, nie zamierza zrezygnować z uprawiania jeździectwa. W tym czasie Agnieszka przeprowadza trudną rozmowę z sekretarką. Mówi jej, że straciła do niej zaufanie i dlatego nie mogą razem pracować.

Chce jednak dać kobiecie szansę na znalezienie pracy i dlatego nie zwolni jej dyscyplinarnie. Stawia warunek – sekretarka ma sama złożyć wymówienie.

Grażynka pyta córkę, jakie liceum wybrała. Kasia jest wyraźnie przestraszona. Nie chce przyznać się mamie, iż jej wybór padł na szkołę morską w Gdyni. Tymczasem Jacek dostaje propozycję pracy w Londynie.

Agata nie może darować Jackowi, że zapomniał o ich ślubie. Roman próbuje ją przekonać, że reaguje zbyt emocjonalnie. Borecki mówi ukochanej, iż bez problemu mogą przenieść ślub na wrzesień.

Leopold odwozi Kasię do szkoły

Namawia dziewczynę, by wreszcie przyznała się mamie do tego, jakie liceum wybrała. Tymczasem dochodzi do kolejnej awantury między Agatą i Jackiem. Zdenerwowana kobieta idzie do USC i odwołuje ślub.

Po szczerej rozmowie z córką Grażynka pozwala jej spróbować swoich sił na egzaminie do szkoły morskiej. Tymczasem Arkadiusz wraca z występów z Wiednia. Rozemocjonowana Julka opowiada mu o wypadku ukochanej klaczy Bajki. Prosi ojca, by wykupił konia ze stajni i tym samym uratował mu życie.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama