Reklama

Klan. Krzysztof przekonuje Chojnicką

Czwartek, 14 stycznia 2016 (13:33)

Elżbieta ulega czarowi Krzysztofa i obiecuje, że weźmie udział w maratonie tanga. A Michał i Zyta martwią się o pułkownika.

Smutna Monika skarży się Gabrieli na Daniela. Syn nie odzywa się do niej od Wigilii. Wprawdzie ostatecznie przyjechał na Sadybę na rodzinną kolację, ale bardzo szybko z niej wyszedł. Na Sadybie zjawia się Krzysztof i przekonuje Elżbietę do wzięcia udziału w maratonie tanga.

Cel jest szczytny, bo uzyskane z imprezy pieniądze pójdą na rzecz stworzenia świetlicy dla dzieci. Tymczasem Urszula ogląda koncert Arkadiusza w klubie. Po występie pyta Nowika, kto jest jego menedżerem. Gdy okazuje się, że artysta nie ma agenta, proponuje, że ona nim zostanie. Arkadiusz w końcu na to przystaje.

Michał w biurze

Zadowolony Michał przyjeżdża do biura, gdzie od progu komplementuje Hannę. Chwilę później odbiera telefon od Sandry, która opowiada mu o stanie Marysi. Nagle pojawia się zdenerwowana Zyta ze Stefankiem.

Okazuje się, że jej ojciec stracił przytomność i jest w szpitalu. Lekarze podejrzewają udar. Zyta prosi, by mąż zaopiekował się synkiem. Natomiast Małgosia przekazuje Laurze wiadomość od Adama. Jest bardzo prawdopodobne, że dziewczyna w czasie wyjazdu zostanie przyjęta do Drugiego Kręgu ich wspólnoty.

Gdy Chojnicki przywozi syna na Sadybę Elżbieta dopytuje się o stan zdrowia jego teścia. Niestety, Michał niewiele wie, bo nie dostał jeszcze żadnej wiadomości od żony.

W tym czasie Ula pyta Miłosza, czy nie zna kogoś w telewizji, kto mógłby być zainteresowany twórczością Arkadiusza. Chłopak chwilę się waha, ale w końcu daje córce Leopolda numer telefonu do Marty.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama