Reklama

Klan. Ktoś nienawidzi Agnieszki

Czwartek, 19 marca 2015 (11:30)

Ola nie wierzy, że Norbert jest mordercą. Agnieszka próbuje dowiedzieć się, kto jej nienawidzi. Antek spotyka Alinę.

Ola martwi się o Norberta. Ma nadzieję, że chłopak nie wymyślił rewelacji o zamordowanym stalkerze. Rafał podtrzymuje swoje zdanie, że Norbert mógł zabić Rozłuckiego.

Zosia i Janusz pytają Agnieszkę, czy zna już wyniki konkursu na dyrektora departamentu ds. działań ekologicznych. Po chwili dzwoni minister z gratulacjami!

Agnieszka jest oszołomiona pierwszym dniem urzędowania jako dyrektor departamentu w ministerstwie. Zauważa, że nie wszyscy pracownicy są jej przychylni. Potem odbiera anonimowy mail, w którym ktoś twierdzi, że wygrała konkurs dzięki znajomościom.

Poranna rozmowa Michała z Zytą powoli przeradza się w kłótnię o przyszłość Stefanka. Chojnicki proponuje, by razem gdzieś wyjechali i odpoczęli.

Monika dowiaduje się, że adwokat Bogdana złożył już odpowiednie papiery i teraz od prokuratora zależy, czy wypuszczą detektywa za kaucją.

Bożenka jedzie z Miłoszem do Elmedu, gdzie Julka właśnie kończy rehabilitację. Proszą córkę Arkadiusza, by zgodziła się pozować do zdjęć.

Ola spotyka się z ojcem Norberta. Opowiada mu o nawrocie choroby syna i jego wersji zdarzeń na temat śmierci Rozłuckiego.

Agnieszka odgraża się pracownikom, że znajdzie osobę, która wysłała do niej oszczerczego maila. Prosi o pomoc swoją koleżankę z „Gazety Brukowej”. Chodzi o kontakt z jakimś zdolnym informatykiem, który jest w stanie wytropić tego anonima w sieci. Po południu do Agnieszki dzwoni „Kasjusz”.

Ola cieszy się, że Norbert jest niewinny. Rafał jednak nie wierzy w alibi, które dał chłopakowi jego ojciec. Do Bożenki przychodzi Julka, która postanowiła zgodzić się na pozowanie do zdjęć Miłoszowi. Antek przypadkowo spotyka Alinę, byłą kochankę Jerzego.

Ola ma wyrzuty sumienia po wczorajszej wizycie na policji. Ojciec Norberta ma do niej o to żal. Paweł informuje syna, że wybiera się z ciocią Wigą na koncert. Następnego dnia chcą razem pójść do aquaparku.

Darek naprawia światło w mieszkaniu matki dziecka z przedszkola Czesi. W pewnym momencie wraca jej mąż. Wściekły wyrzuca go z domu.

Antek pyta Jerzego o Alinę. Zastanawia się, czy to możliwe, żeby przypadkiem otwierała swój gabinet lekarski tak blisko ich firmy.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama