Reklama

Klan. Leszek obwinia Pawła o śmierć Krystyny

Czwartek, 11 grudnia 2014 (14:39)

Bolek chce, by udziałowcem Elmedu został Rutka. Agata pragnie mieć dziecko! Leszek obwinia Pawła o śmierć Krystyny.

Leszek nie kryje przed Bogną, że zdecydował się rozpocząć pracę jako taksówkarz. Tymczasem Mariola Deptułowa oznajmia Alicji, że powinna dać szansę docentowi Sarno, który jest wspaniałym człowiekiem i wymarzoną partią.

Leszek odwiedza Pawła. Oznajmia, że to przez Lubicza jego siostra nie żyje! Paweł wprowadza Grażynkę w plan, dzięki któremu bratowa pozbędzie się problemów finansowych. Janusz pojawia się w domu, który do niedawna należał do niego, a teraz urzęduje w nim Stan.

Surmaczowa w konspiracji idzie na przeszpiegi do kamienicy, w której przed laty mieszkał Tadeusz z matką. Ma nadzieję, że dowie się czegoś o bujnej przeszłości erotycznej męża. Rutka wpada na obiad do Rosso. Spotyka Bolka, który proponuje mu nietypowy interes.

Beata nie spodziewała się, że Jasiek jeszcze tego samego dnia, gdy wyraziła zgodę, przeprowadzi się do Ramony. Bolek oznajmia Pawłowi, że znalazł kupca zainteresowanego akcjami Grażynki. Wcześniej udaje mu się przekonać Igora, że warto zainwestować w prywatną klinikę.

Koziełło wyciąga z archiwum Elmedu kartę Anny, jego byłej pacjentki. W domu kultury trwają przygotowania do pierwszego występu Wacka z komikiem Zwoleniem. Przed spektaklem Feliks w towarzystwie szefowej zakładu pogrzebowego spotyka Barbarę. Postanawia zaprosić ją na występ byłego kochanka. Może Milecka da mu ostatnią szansę?

Wacek jest wściekły po wczorajszym występie, który kompletnie mu się nie udał. Ma pretensje do Feliksa, że świadkiem nudnego show była Barbara. Janusz udaje się na spotkanie w sprawie sprzętu medycznego z Kanady. Może uda się odnowić kontakty sprzed wyjazdu?

Rutka opowiada o Pawłowi o swojej działalności biznesowej. Jest zainteresowany pakietem udziałów Elmedu, ponieważ w branży medycznej jeszcze nie próbował swoich sił. Lubicz daje mu do wglądu dokumenty firmy. Wieczorem Igor zaczepia Pawła po wyjściu z kliniki. Oznajmia lekarzowi, że chce zostać udziałowcem kliniki.

Agata jest zafascynowana dzieckiem Marcysi, swojej koleżanki z liceum. Dochodzi do wniosku, że ona także chciałaby zostać matką.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama