Reklama

Klan. Matka Bożenki okrada Grażynkę

Środa, 22 października 2014 (09:37)

Krzysztof planuje wyjazd z Lutką do Włoch. Jasiek spędza wieczór w ramionach Ramony. Matka Bożenki okrada Grażynkę!

Pawełek skarży się ojcu, że po wyjeździe wujków Stiopy i Bolka w ich domu znowu panuje grobowa cisza. Feliks prosi Monikę, by jedną z sesji coachingowych mógł wyjątkowo przeprowadzić w „Rosso”.

Janusz zwierza się Adze, że stracił właśnie samochód, a już niebawem może zostać wyrzucony z domu, na który wziął kilka lat temu kredyt.

Bożenkę kolejny raz odwiedza biologiczna matka. Miłosz jest wściekły, ponieważ planowana randka znowu nie dojdzie do skutku...

Bożenka martwi się o matkę, która znowu pije. Nie wierzy już w jej obietnicę, że chciałaby skończyć z nałogiem. Na szczęście Kostek zobowiązuje się zawieźć kobietę na kurację odwykową.

Natomiast Bolek opowiada Pawełkowi o ciężkiej doli biznesmena. Przypomina mu też o sobotnim otwarciu karczmy. Halszka traci humor, gdy dowiaduje się, że na kilka dni do stolicy przyjedzie Heniutka.

Ela i Jerzy czekają na wieści o decyzji sądu po sprawie rozwodowej Jacka i Beaty. Po chwili wpada zapłakana córka...

Wściekła Elżbieta tłumaczy mężowi, że powinni zadbać o to, by Małgosia trafiła pod opiekę Beaty. Jasiek czeka przed restauracją, aż Ramona skończy zmianę w „Rosso”. Niestety, zamiast dziewczyny, zaczepiają go rodzice, którzy postanowili w lokalu Moniki zjeść kolację.

Zmęczona Grażynka postanawia odpocząć w fotelu. Po chwili słyszy dzwonek do mieszkania. Za drzwiami stoi... pijana matka Bożenki!

Rano Grażynka odwiedza Bożenkę. Mówi, że jej biologiczna matka spędziła u niej ostatnią noc. Po powrocie spostrzega, że została okradziona! Domyśla się, kto jest złodziejem.

Natomiast Jasiek przeprasza Ramonę, że wczoraj nie przedstawił jej rodzicom. Zabrakło mu odwagi. Dziewczyna jednak nie ma do niego pretensji. Podpowiada, że jeszcze przyjdzie stosowniejszy moment. Sugeruje, by wieczorem wybrali się razem do kina. Po seansie mogliby pójść do niej...

Janusz próbuje w banku uzyskać odroczenie spłaty długów. Krzysztof opowiada o planowanym wyjeździe do Włoch z Lutką. Cieszy się, że Julia nie szuka z nim kontaktu. Ela jednak oznajmia, że wykryła nieprawidłowości w aptece związane z receptami...

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama