Reklama

Klan. Napad na Maćka

Poniedziałek, 6 kwietnia 2015 (09:30)

Miłosz znajduje dowód, że Julka go kocha. Jasiek i Ramona wprowadzają się na Sadybę. Maciek zostaje napadnięty.

Bożenka zastanawia się, dlaczego Julka postanowiła odebrać sobie życie. Miłosz sugeruje, że dziewczyna ma depresję. Arkadiusz prosi Grażynkę, by odwiedziła jego córkę w szpitalu i spróbowała z nią szczerze porozmawiać.

Beata przekazuje Jaśkowi informacje od Elżbiety, że mogą wprowadzić się z Ramoną na Sadybę. Ola podejrzewa, że Chwościk jest przez kogoś szantażowany.

Julka nie jest zadowolona z wizyty Grażynki. Ola widzi, jak jej podopieczny wsiada do samochodu z przyciemnianymi szybami. Natomiast minister pokazuje Agnieszce dzisiejsze wydanie Gazety Brukowej z artykułem o zawieszonej w obowiązkach dziennikarce telewizyjnej. Pyta Agę, czy miała z tym coś wspólnego.

Jasiek z Ramoną przeprowadzają się na Sadybę. Beata nie kryje, że nie podoba jej się ten pomysł. Agata i Jacek mówią Małgosi, że mają już ustaloną datę ślubu.

Agata zastanawia się nad miejscem, w które mogłaby pojechać z mężem po zakończeniu ceremonii. Przyznaje, że wolałaby, aby wyjazd był tylko we dwoje, bez Małgosi!

Minister wypytuje Agnieszkę o jej fundację. Kobieta odpowiada, że przestała być jej prezesem, odkąd zmieniła pracę.

Bożenka chce odwiedzić Julkę. Miłosz czyta mail od dziewczyny, w którym wyznaje mu miłość! Martynę i Maćka atakuje grupa chuliganów.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama