Reklama

Klan - odc.2409-2412

Poniedziałek, 4 marca 2013 (12:50)

Arkadiusz poznaje Pawła w dość niecodziennych okolicznościach. Bolek postanawia ubiegać się o fotel prezesa.

Małgosia i Jacek dzielnie znoszą niedyspozycje i wahania nastroju Agaty. Gabriela dowiaduje się, jak trudno wytrzymać z jej córką pod jednym dachem.

Paweł opowiada Kozielle o pretensjach Ani do jego żony z powodu zaginięcia Tropka. Tadeusz tłumaczy Surmaczowej, że Lubiczowie sami mieli zmartwienie i nie chcieli ich stresować. Zwłaszcza, że pies się odnalazł. Obawia się, że z powodu psa stracą najlepszych przyjaciół...

Wieczorem Lubicz spieszy się na wywiad, którego obiecał udzielić Marcie. Na parkingu dochodzi do stłuczki. Prosi, by Arkadiusz, który w niego wjechał, zostawił oświadczenie na recepcji...

Była żona Arkadiusza narzeka, że użyczyła swojego samochodu i teraz ma kłopot. Mężczyzna natomiast pokazuje Grażynce pogniecioną karoserię auta i opowiada, w jaki sposób poznał jej szwagra Pawła Lubicza.

Surmaczowa przegląda ogłoszenia osób, które szukają nowych właścicieli dla psów. Przestraszony Koziełło obawia się, że żonie jeden czworonożny ulubieniec już nie wystarcza. Żona uspokaja go, że tym razem chodzi o prezent dla Pawła, Krystyny i ich syna Pawełka.

Małgosia odwiedza dziadków na Sadybie. Przypadkiem zdradza, że Agata jest w ciąży. Rafalski rozmawia przez telefon z Barbarą, która właśnie przyleciała z Meksyku...

Rafalski przypomina Jaśkowi o kolacji, na którą zaprosiła ich Barbara. Grażynka uświadamia sobie, że Arkadiusz jest nią zainteresowany.

Czesia dostaje list od swojej siostry Marysi. Dziewczyna pisze, że Józek przedłużył kontrakt w Niemczech i na razie nie zamierza wracać do Polski. Ewa przypomina Oli o czekającym ją egzaminie kończącym staż kuratorski.

Bolek zwierza się Pawłowi, że kandyduje do władz piłkarskich na prezesa.

Krystyna i Paweł wierzą, że Bolek ma duże szanse na fotel prezesa. Rafalski pyta Jasia, czy zgodzi się, żeby wyjechał z Barbarą na jakiś czas do Meksyku. Natomiast Heniutka ustala z Moniką dogodną metodę obserwacji Bolka, kiedy będzie bankietował w jej restauracji.

Ola uczy się do egzaminu kuratorskiego. Norbert wyciąga ją do kina. Dowiaduje się, że Rafał już z nią nie pracuje.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama