Reklama

Klan: Odcinki 2539-2542

Poniedziałek, 17 lutego 2014 (10:35)

Grażynka rezygnuje z budowania swojego szczęścia u boku Arkadiusza. Wacek postanawia oświadczyć się Barbarze.

Krzysztof niepokoi się o Julię, która nadal nie wróciła do domu. Jerzy jest przekonany, że ucieczka kobiety to emocjonalny szantaż.

Chwilę później Julia dzwoni do narzeczonego. Zdradza mu, gdzie przebywa. Tymczasem Feliks informuje Monikę, że zapisał się na kurs coachingu.

Następnie udaje się do zakładu pogrzebowego, w którym zostawia wypowiedzenie. Przy okazji wizyty Wacek prosi go o radę. Chłopak postanowił oświadczyć się Barbarze, ale nie wie jak to zrobić, by kobieta potraktowała go poważnie...

Arkadiusz na lekkim rauszu przychodzi do gabinetu zabiegowego Grażynki. Kobieta wyrzuca go za drzwi. Wcześniej mężczyzna wyznaje jej miłość!

Niespodziewany gość

U Grażynki pojawia się niespodziewany gość, żona Arkadiusza. Kobieta twierdzi, że nie ma nic przeciwko temu, by związała się z jej byłym mężem.

Tymczasem Arkadiusz spędza wieczór w klubie nocnym w towarzystwie Norberta. Krzysztof przekonuje Julię, że powinna poszukać pomocy u psychologa.

Przy okazji odkrywa, że wybranka nadal kocha Sebastiana, a do niego nic nie czuje. Feliks sugeruje Wackowi, by wręczył swojej ukochanej książkę „Laudacje i inne mowy okolicznościowe”.

Agnieszka odprowadza Janusza do kliniki na operację usunięcia guza nerki. Pociesza, że technika laparoskopowa jest w pełni bezpieczna dla pacjenta.

Grażynka decyduje się nie wiązać z Arkadiuszem

Krzysztof wypłakuje swoje żale u Elżbiety. Potem prosi narzeczoną o wyjaśnienia. Julia twierdzi, że musiała mówić, że go nadal kocha, bo inaczej nie odda jej dziecka.

Grażynka decyduje się nie wiązać z Arkadiuszem. Nie chce po raz drugi wychodzić za mąż. Wacek zaprasza Barbarę na kolację. Surmaczowa prosi męża, żeby przebadał w Elmedzie jej podopieczne z Feminy. Paweł w tej sprawie odwiedza Jadwigę. Zostaje u niej na noc.

Surmaczowa odbiera telefon od agencji

Wiga prosi Pawła, by zawiózł ją na dworzec. Musi pociągiem dostać się w rodzinne strony, aby pomóc w przygotowaniach do pogrzebu siostry. Surmaczowa odbiera telefon od agencji ochrony. W jej salonie sukien ślubnych włączył się alarm...

Monika ostrzega Wacka przed Barbarą. Kamila spieszy się na egzamin praktyczny na prawo jazdy. W pewnym momencie zatrzymuje ją policja... .

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama