Reklama

Klan. Paweł jest zmartwiony wynikami badań wnuczki

Piątek, 13 listopada 2015 (13:33)

Przygnębiona Zyta wraca do domu i szykuje się na pogrzeb córki. Natomiast Paweł znów zaczyna widywać się z Wigą.

Maciek i Grażynka spotykają na cmentarzu Elżbietę. Kobieta opowiada im o zbliżającym się pogrzebie wnuczki – córki Zyty i Michała.

W tym samym czasie młody Chojnicki zabiera żonę ze szpitala. Dziewczyna upiera się, że w drodze powrotnej do domu muszą się zatrzymać, by kupić znicze z aniołkami na jutrzejszy pogrzeb.

Tymczasem Rafał narzeka na swoją pracę. Jedna z jego podopiecznych napisała donos, w którym sugeruje, że chłopak molestował ją w trakcie wizyty. W związku z tym teraz czeka go postępowanie wyjaśniające. Ola, by poprawić ukochanemu nastrój, proponuje mu uroczystą kolację.

Ewa wzywa Olę i informuje ją, że nie podpisze wniosku złożonego przez Szymczaka w sprawie skrócenia okresu próbnego.

Jednocześnie zarzuca dziewczynie, iż daje się ponieść emocjom i traci obiektywizm niezbędny w pracy kuratora. Niestety, ukochany też nie poprawia Oli samopoczucia – Rafał w pełni zgadza się z szefową. A u Pawła na Truskawieckiej pojawia się niespodziewany gość – Wiga.

Dębińska jeszcze raz dziękuje Lubiczowi za odwiedziny na grobie ich córki

Mężczyzna wykorzystuje okazję i zaczyna rozmowę na temat ich związku, a potem zaprasza kobietę na kolację. Tymczasem Czesia robi awanturę pomocy przedszkolnej.

Pani Kazia bardzo szybko domyśla się, że zły humor szefowej jest efektem drastycznej diety, którą stosuje. Okazuje się, że to jeszcze nie koniec – Czesia przechodzi na głodówkę.

Agnieszka z Zosią odwiedza Pawła. Opowiada ojcu o wizycie córki u lekarza. Okazało się, że złe samopoczucie dziewczynki może być konsekwencją poważniejszego schorzenia. Na razie jednak Aga ma zadbać o właściwą dietę Zosi i postarać się namówić ją do częstej aktywności fizycznej.

W tym samym czasie Elżbieta i Wiga rozmawiają przy kawie o relacjach między Dębińską i Lubiczem.

Po spotkaniu z dentystką Chojnicka zostaje przy kawiarnianym stoliku i czeka na swojego nowego agenta ubezpieczeniowego. Ku jej zaskoczeniu okazuje się nim... Ramona.

Mimo kiepskiego samopoczucia, Czesia jest uparta i kontynuuje głodówkę. Przed Darkiem udaje, że wszystko jest w porządku, ale pani Kazi przyznaje się, że już zupełnie straciła siły.

Tymczasem Paweł przedstawia Adze pewną propozycję – zgłosili się do niego realizatorzy projektu „Życie bez cukru”. Lubicz sądzi, że dobrze by było, gdyby Zosia wzięła w nim udział.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama