Reklama

Klan. Paweł poznaje tajemnicę Wigi

Czwartek, 6 listopada 2014 (09:38)

Olka jest przekonana, że szef znowu ją prześladuje. Agnieszka dostaje atrakcyjną propozycję. Paweł poznaje tajemnicę Wigi.

Beata zwierza się Elżbiecie, że Jacek zgodził się, by Małgosia mieszkała u niej przez tydzień. Kasia zmieniła zdanie, już nie chce rozstawać się z Dominikiem, w którym znowu się zakochała.

Surmaczowa znajduje na balkonie kosze z cebulkami tulipanów. Bolek odbiera żonę ze szpitala. Z kolei Ola zostaje na dyżurze kuratorskim. Jednym z interesantów jest młody chłopak z patologicznej rodziny. Ola zbiera się już do wyjścia, nagle słyszy głos swojego byłego szefa...

Rafał wraca do Warszawy z kilkudniowej konferencji. Ola opowiada mu, że wczoraj w pustym biurze doszedł ją głos byłego szefa. Rafał jest pewny, że istnieje racjonalne wyjaśnienie tej sytuacji. Tymczasem Wiga ma do Pawła ogromną prośbę.

Wyjeżdża na kilka dni. Prosi Lubicza, by przez ten czas miał oko na jej mieszkanie, podlewał kwiaty, zajął się kotem i rybkami. W ramach prezentu urodzinowego Jerzy i Elżbieta przygotowują Kamili imprezowy catering i deklarują wyjście z domu na czas zabawy, by dać jej wolną rękę.

Elżbieta zwierza się Beacie, że słyszała fragment rozmowy z tajemniczym mężczyzną. Przez telefon dziewczyna ustalała cenę działki. To znaczy, że najprawdopodobniej jest dilerem narkotyków!

Po powrocie do domu Beata robi Jaśkowi awanturę z powodu Ramony. Rafał metodycznie przeszukuje gabinet Oli. W końcu pod krzesłem interesanta znajduje przyklejony podsłuch.

Minister proponuje Agnieszce stanowisko dyrektora departamentu do spraw działań ekologicznych! Z kolei Monika spotyka się z producentem telewizyjnym w sprawie nagrywania programu kulinarnego w „Rosso”. W barku zauważa samotnego malarza, który na kogoś czeka...

Jasiek czeka na Ramonę przed jej blokiem. Ona jednak nie ma dla niego nawet minuty czasu. Przestraszony Jasiek obserwuje, jak jego ukochana wsiada do limuzyny i odjeżdża! Zaczyna podejrzewać, że Ramona naprawdę handluje narkotykami.

Monika zaprasza do „Rosso” Miklasińskiego. Gabriela zauważa, że jej wspólniczka jest nim zainteresowana. W domu Wigi Paweł zagląda do książki i znajduje w niej zdjęcie małej dziewczynki! Sława chwali się Oli, że rozpoczęła studia wieczorowe na wydziale resocjalizacji.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama