Reklama

Klan: Paweł wyznaje, co czuje do Wigi

Wtorek, 15 kwietnia 2014 (10:30)

Feliks spotyka swoją dawną wakacyjną miłość. Elżbieta dowiaduje się od Pawła, co czuje do Wigi. Beata jedzie na pogrzeb.

Agnieszka nie chce dopuścić, by z jej powodu rzecznik stracił pracę. Próbuje w tej sprawie porozmawiać z ministrem.

Grażynka i Bożenka dochodzą do wniosku, że Maciek powinien jeszcze trochę czasu spędzić w szpitalu. Wieczorem Miłosz żali się narzeczonej, że na razie nic nie nakręcił, bo malarz podważa jego kompetencje, a Marta trzyma stronę artysty.

Synowie Michała proszą go, by pozwolił im zostać w domu i zaopiekować się Stefankiem. Zyta odkrywa, że chłopcy nie chcą iść do szkoły na ważny test.

Miłosz prosi Martę o wsparcie

Mariusz podwozi synów Michała do szkoły. Chłopcy są przekonani, że obleją egzamin, bo w ogóle się nie uczyli.

Miłosz prosi Martę o wsparcie. Ona jednak wytyka mu, że pojawia się na nagraniach nieprzygotowany. Ola próbuje pokonać swojego natrętnego szefa stosując jego metody. Tym razem sama go zaczepia w barku i pozwala się zaprosić na kawę.

Beata dostaje informację, że jutro w Berlinie odbędzie się pogrzeb Joachima. Rafalski sugeruje, że powinien jej towarzyszyć. Feliks nie ma ochoty iść na kolację zaręczynową Barbary i Wacka.

Tymczasem wychodzi na jaw, że matką chłopaka jest Ludwika, jego dawna znajoma... Elżbieta podpytuje Pawła o dentystkę Jadwigę.

Paweł przyznaje, że Wiga nie jest mu obojętna

Monika jest wściekła na Feliksa. Zarzuca mu, że przez cały wczorajszy wieczór flirtował z matką Wacka, która była jego dawną wakacyjną miłością. Elżbieta zwierza się Jerzemu, że Paweł przyznał się, że Wiga nie jest mu obojętna i coś ich łączy. Bożenka zastaje Miłosza w domu nad kieliszkiem wódki. Narzeczony jest wściekły, że na razie nie ma szans na ukończenie filmu.

Jacek prosi Małgosię o pomoc

Feliks wpada na kolejny genialny plan – postanawia zostać poetą! Zwierza się Monice, że planuje wydanie tomiku wierszy, które zamierza napisać dla swojej ukochanej Ludwiki. W restauracji Moniki zjawia się matka Wacława. Zapewnia ją, że Wacek na pewno nie jest dzieckiem Feliksa! Jasiek prosi Małgosię o pomoc. Wyznaje, że wczoraj miał gości i nie jest w stanie sam zdążyć ze sprzątaniem przed powrotem rodziców z Niemiec. Kasia nie chce rozmawiać przez telefon z Basią. Zwierza się Grażynce, że poszło o chłopaka. Krzysztof zaprasza fryzjerkę Lutkę na kawę. Szybko znajdują wspólny język. Co na to Julia?

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama