Reklama

Klan: przygotowania do ślubu Bożenki i Miłosza

Czwartek, 3 kwietnia 2014 (09:37)

Bożenka i Miłosz rozwożą zaproszenia na swój ślub. Elżbieta jest przeciwna pomysłom Michała. Ola dostaje miłosnego smsa.

Beata informuje rodziców, że do morderstwa Joachima przyznała się jego sekretarka, która przez lata systematycznie go podtruwała. Jasiek zwierza się Małgosi, że wolałby, żeby morderczynią okazała się ich... matka!

Agnieszka nie potrafi wytłumaczyć rzecznikowi, dlaczego w wywiadzie dla Gazety Brukowej podała nazwiska przedsiębiorców, którzy nie dbają o środowisko naturalne. Antek poleca Jerzemu samochód, który jego znajomy mechanik ma do sprzedania. Byłby idealny dla Elżbiety.

Ola dostaje miłosnego sms-a

Ela jest zachwycona prezentem, który otrzymała od męża. Podczas jazdy po mieście traci entuzjazm do własnego auta. Straż miejska zakłada jej blokadę za to, że źle zaparkowała. Ola postanawia sprowokować swojego szefa, by zaczął ją oficjalnie molestować. Dzięki temu miałaby podstawę, by donieść na niego na policji. Ubiera się seksownie. Rafał jednak nie aprobuje jej pomysłu... Później jednak okazuje się, że szef chwycił przynętę – wysłał Lubiczównie miłosnego smsa!

Bożenka chce zorganizować wieczór panieński

Michał spotyka się z Oskarem. Obaj decydują się na rozkręcenie własnego biznesu, którym miałoby być pozyskiwanie części ze złomowanych aut, sprowadzanych z Niemiec. W przyszłości mogliby kompletne już auta sprzedawać z zyskiem... Bożenka wspomina Miłoszowi, że muszą dopracować pomysł dostarczenia zaproszeń na wesele. Poza tym dziewczyna zastanawia się, gdzie mógłby się odbyć jej wieczór panieński i czy Miłosz nie ma nic przeciwko niemu... Zyta i Iza zastanawiaja się nad rozszerzeniem oferty Akademii.

Elżbieta nie zgadza się to, żeby Michał otwierał warsztat

Zyta jest wściekła na Michała, że interesuje go tylko własny biznes i nie ma czasu pomóc jej przy Akademii Niemowlaka. Potem przed bankiem przypadkiem spotyka prawnika Blumerta, który deklaruje jej pomoc.

Elżbieta nie zgadza się, by Michał zorganizował na tyłach domu warsztat. Krzysztof jest zachwycony panią Lutką, która po chwili zdobyła jego serce.

Bożenka i Miłosz przyjeżdżają do Moniki, by wręczyć jej zaproszenie na ślub. Następnie jadą na Truskawiecką. Agnieszka spotyka się z rzecznikiem w jego gabinecie. Dowiaduje się od mężczyzny, że dostał inną propozycję i się więcej nie spotkają.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama