Reklama

Klan. Psychopata grozi Oli śmiercią

Czwartek, 12 lutego 2015 (12:42)

Stiepan ma problemy małżeńskie. Wyjeżdża z Polski. Psychopata grozi Olce śmiercią! Ramona postanawia polecieć do Francji.

Rafalski z Jaśkiem pojawiają się w Elmedzie. Paweł nakłania chłopaka, by wybrał się do dobrego ortopedy. Miłosz znajduje w internecie wymarzone auto. Bożenka uważa, że cena jest zbyt atrakcyjna.

Jej męża z kolei bardziej martwi brak pieniędzy na zadatek. Zyta wiezie Michała w miejsce, gdzie znajduje się jej wymarzony teren pod budowę ich przyszłego domu.

Potem spotyka się z Blumertem, żeby porozmawiać o uzyskaniu rozdzielności majątkowej z mężem. Tymczasem Danuta prosi Vujkovica, by jej nie szukał...

Alicja przynosi Pawłowi zaproszenie na odsłonięcie tablicy upamiętniającej Krystynę. Przy okazji pyta, czy są jakieś wiadomości od Stiepana. Michał ma pretensje do Zyty. Sugeruje, że żona robi wszystko, by ich małżeństwo się rozpadło.

Do gabinetu zabiegowego Grażynki zagląda Leopold. Wyznaje, że dziewczyna, której pomogli, zgłosiła się na policję. Teraz potrzebne są ich zeznania.

Miłosz prosi Kamilę, żeby pożyczyła mu pieniądze na samochód. Ola próbuje zrezygnować z usług detektywa. Wieczorem Rafał otwiera kopertę zaadresowaną do siebie. W środku znajduje fotomontaż zdjęcia zwłok kobiety i... twarzy jego ukochanej!

Ola i Rafał powiadamiają policję o kolejnym kroku stalkera. Policjanci oświadczają, że mimo wszystko nie przysługuje jej ochrona. Natomiast Bożenka boi się, że razem z mężem mogą paść ofiarami tzw. „przekrętu nigeryjskiego”.

Małgosia skarży się Poli, że Jacek i Agata traktują ją jak powietrze. Myślą wyłącznie o adopcji dziecka. Z wczasów w Egipcie wracają Bolek z Heniutką. Paweł zauważa, że nie był to wyjazd do końca udany.

Heniutka opowiada Lubiczowi, że podczas urlopu nie potrafiła zbliżyć się do męża, bo nie wybaczyła mu zdrady! Miłoszowi udaje się zorientować się w porę, że ma do czynienia z oszustami.

Ramona rozmawia przez telefon z matką. Dowiaduje się, że kobieta poznała bogatego Francuza, wyszła za niego za mąż i wyjechała do Francji. Teraz proponuje jej, by do niej przyjechała. Mogłaby popracować, odłożyć trochę oszczędności i za pół roku lub rok wrócić do Polski.

Darek postanawia dorobić sobie jako elektryk. Monika nie może doczekać się powrotu Feliksa. Nagle jej przyjaciel zjawia się z całym swoim dobytkiem...

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama