Reklama

Klan. Ula opowiada jak było w Londynie

Środa, 21 października 2015 (10:32)

Czesia stara się za wszelką cenę odchudzić i terroryzuje męża. Natomiast w życie rodziny Leopolda i Grażynki wkracza Urszula.

Darek nie wytrzymuje na warzywnym wikcie, który serwuje mu Czesia. Grażynka tłumaczy kuzynce, że nie może terroryzować męża swoim odchudzaniem, bo Darek poszuka sobie... innej kuchni.

Tymczasem Koziełło jest obrażony – nie może zrozumieć, dlaczego tekst piosenki, który napisał, nie został w pełni doceniony. Anna namawia go na wyjazd do Zakąsek na próbę zespołu.

Na Sadybę wpada Norbert

Chce porozmawiać z Elżbietą o swoim związku z Kamilą. Stara się przekonać Chojnicką, że już nauczył się walczyć ze swoją chorobą i zrobi wszystko, by odbudować dawną relację z dziewczyną. W tym samym czasie Michał odwozi synów do domu.

W trakcie rozmowy przyznaje się Kindze i Mariuszowi, że nie dość, że zdradził Zytę, to jeszcze jego kochanka Sandra spodziewa się jego dziecka. A Monika próbuje dogadać się z Feliksem. Niestety, gdy wydaje się, że mężczyzna ponownie się do niej wprowadzi, w mieszkaniu pojawia się Daniel.

Sandra po południu zjawia się w mieszkaniu Michała. Próbuje przekonać Chojnickiego, że powinna porozmawiać z jego żoną i wyjaśnić sytuację. Mężczyzna nie chce się na to zgodzić, uważa, że teraz rozmawiać powinni tylko on i Zyta.

A Czesia rezygnuje z zupy kapuścianej i przerzuca się na inną dietę znalezioną w internecie. Tymczasem Miłosz jest niezadowolony, że Kama wybiera się na lotnisko, by przywitać Bożenkę.

Matka Zyty bardzo martwi się stanem psychicznym córki. Gdy Sandra prosi dziewczynę o spotkanie, Tyczyńska twierdzi, że Zyta nie powinna się na nie zgodzić. Ta jednak decyduje się na rozmowę ze Stec.

Współpracownica Michała deklaruje, że chodziło jej jedynie o dziecko i nigdy nie liczyła na wspólną przyszłość z Chojnickim. W tym samym czasie u Oli w sądzie zjawia się Sławka. Pyta, czy nie znalazłaby się dla niej jakaś praca.

Powrót do domu

Leopold jedzie na lotnisko po córkę, która właśnie przylatuje z Londynu. Urszula na codzień pracuje dla brytyjskiej firmy organizującej wycieczki do krajów Europy Wschodniej.

Natomiast Grażynka szykuje uroczystą kolację i zastanawia się, jak ułożą się jej relacje z pasierbicą. Po przyjeździe kobiety Kasia proponuje jej nocleg w swoim pokoju. Ula jednak woli zatrzymać się w swoim domu.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama