Reklama

Klan. Wiadomo, kto zabił Rozłuckiego

Wtorek, 21 kwietnia 2015 (13:30)

Wiadomo już, kto zabił Rozłuckiego. Leopold proponuje Bożence i Miłoszowi, by przeprowadzili się do domu Leokadii.

Bożenka podejrzewa Miłosza, że musiał dać Julce nadzieję, iż kiedyś będą razem. Mąż jednak stanowczo temu zaprzecza. Maciek jest zachwycony Leopoldem, który ostatnio wystąpił w jego obronie.

Beata kupuje prezent dla Jaśka i Ramony. Agnieszka dowiaduje się od koleżanki z Brukowej, że komisja etyki nie oczyściła Marty z zarzutów i dziennikarka pewnie straci pracę w telewizji.

Pawełek prosi ojca, by porozmawiał z Barbarą. Bolek czyta Pawłowi krótki list pożegnalny, który zostawiła mu żona.

Kazuń jest załamany, ponieważ żona nie odbiera jego telefonów. Nie ma też pojęcia, dokąd mogła pojechać. Paweł radzi kuzynowi, żeby skontaktował się z Miłoszem.

Do sądu przychodzi zmartwiona Chwościkowa. Opowiada Oli, że Tomek wrócił w nocy pobity i pijany. Później Lubiczówna dowiaduje się od Chwościka, kto zamordował Rozłuckiego!

Arkadiusz odbiera Julkę ze szpitala. Dziewczyna przyjmuje leki antydepresyjne. Leopold wyjawia Grażynie, jakie ma plany na przyszłość. Postanowił, że zamieszka u niej, a jego mama przeniesie się do kawalerki Bożenki. Z kolei młodzi małżonkowie wprowadzą się do ich domu...

Rafał cieszy się, że wreszcie sprawa zabójstwa Rozłuckiego została rozwiązana. Ola natomiast twierdzi, że odzyska spokój, kiedy zatrzymają człowieka wskazanego przez Chwościka.

Bożenka z entuzjazmem podchodzi do pomysłu przeprowadzki do domu Leokadii. Bolek prosi Miłosza, żeby wstawił się za nim u Heniutki. Arkadiusz namawia córkę na wyjazd na wspólną trasę koncertową.

Bożenka nie wierzy, że Julka już przestała kochać Miłosza. Sekretarka Agnieszki spotyka się z Martą. Przyznaje, że nie przepada za swoją szefową. Paweł odbiera telefon od Barbary. Okazuje się, że mama Pedra pojechała z chłopakami w Bieszczady.

Ola dowiaduje się od Moniki, że Bogdan wyszedł już z aresztu. Michał urządza się w nowym biurze. Po chwili zjawia się Sandra i go uwodzi...

Bogdan opowiada Oli i Rafałowi o efektach swojej wizyty w prokuraturze. Okazuje się, że Rozłuckiego zabił Artur Kosicki, facet Halszki, a Chwościk był tego świadkiem.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama