Reklama

Kocham Cię, Polsko! Kabareciarze czy aktorzy?

Czwartek, 14 kwietnia 2016 (09:34)

Zadania w poszczególnych rundach teleturnieju wcale nie należą do łatwych.

W trzecim odcinku patriotycznego teleturnieju do walki przeciwko sobie staną dwie bardzo mocne drużyny, a ich kapitanowie – Tomasz Kammel i Maciej Musiał – jak zwykle nie odpuszczą zaciętej rywalizacji między sobą. W końcu walczą nie tylko o tytuł zwycięzcy odcinka, ale także o nagrody dla swoich gości i kibicującej im widowni.

Niech wygra najlepszy!

Tym razem pod przewodnictwem Tomasza Kammela w szranki stanie drużyna aktorów znanych nam między innymi z seriali Telewizji Publicznej – Piotr Cyrwus, Dominika Ostałowska i Paulina Holtz.

Zawodnicy skonfrontują swoją wiedzę z teamem najśmieszniejszych ludzi w polskim show-biznesie – Ewą Błachnio, Mariuszem Kałamagą oraz Robertem Korólczykiem pod wodzą Macieja Musiała.

Po poprzednich dwóch odcinkach „Kocham Cię, Polsko!” między kapitanami był remis – obaj mieli na swoim koncie po jednej wygranej bitwie. Tym razem przez większość programu będzie prowadzić drużyna Macieja, ale czy koło fortuny nie zmieni jej losu?

Runda „Zakazane słowa” znowu odkryje przed widzami show tajemnice gości. W pierwszym odcinku fanki dowiedziały się, że Andrzej Wrona jest wolny oraz jak reprezentacja Polski wygrała z Brazylią. Tym razem również nie zabraknie pikantnych szczegółów.

Najwięcej kart odkryje Piotr Cyrwus – okaże się, że nienawidzi, kiedy ktoś go nazywa Rysiem z „Klanu”, boi się szczurów i... nie wie, ile ma wnuków!

Wiele emocji dostarczy runda „Kto jest kim?” – wyjdzie na jaw, że nie dla każdego zwrot: twórca „Panoramy” oznacza to samo.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama